Operabase
Įžanga
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontaktai Operabase
Spektakliai
* Spektakliai
+ Sezonas 17/18
Festivaliai 2017
Svarbiausi renginiai
Articles
New & Rare
Menininkai
* Menininkai
* Vadybininkai
Dainavimas konkursai
Operos teatrai
* Operos teatrai
Žemėlapiai
Nuomojami spektakliai
Nuoroda
Statistika
Šiandien...
Operos meno raida
Vertimas
en  it  fr  de  
es  pt  nl  cs  
da  et  el  ga  
lv  hu  mt  no  
pl  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Alain Coulombe, bosas : PRO ARTIST
* Visuomenės svetainė
> Pro Artist Prisijungti

Alain Coulombe

Alain Coulombe

Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Geg 2018
t 19, An 22, Kt 24, t 26 Geg 2018
Roméo et Juliette
Frère Laurent
L'Opéra de Montréal, Place des Arts
Salle Wilfrid-Pelletier
C: Carella;
P: Diamond
Spal 2017
Pn 13, Sk 15, An 17, Kt 19, t 21 Spal 2017
Turandot
Timur
Vancouver Opera, Queen Elizabeth Theatre
C: Lacombe;
P: Doucet
Birz 2017
Kt 15, t 17 Birz 2017
Louis Riel
Bishop Taché
National Arts Centre, Ottawa
Southam Hall
C: Shelley;
P: Hinton
Bal-Geg 2017
Kt 20, Sk 23, Tr 26, t 29 Bal 2017
An 02, Pn 05, t 13 Geg 2017
Louis Riel
Bishop Taché
Canadian Opera Company, Toronto
C: Debus;
P: Hinton
Lapkr 2016
t 12, An 15, Kt 17, t 19 Lapkr 2016
Don Giovanni
Commendatore
L'Opéra de Montréal, Place des Arts
Salle Wilfrid-Pelletier
C: Souza;
P: Lefkowich
Spal 2016
Pr 10, Kt 13, Sk 16, Tr 19, t 22, An 25, Pn 28, Pr 31 Spal 2016
Manon Lescaut
Geronte di Ravoir
De Nationale Opera, Amsterdam, Het Muziektheater
C: Joel;
P: Breth
Rugpj 2016
Kt 04, Sk 07, An 09, t 13, Kt 18, Sk 21 Rugpj 2016
Don Giovanni
Il Commendatore
Salzburger Festspiele, Großes Festspielhaus
C: Altinoglu;
P: Bechtolf
Bal-Geg 2016
An 12, Sk 17, Tr 20, t 23, Kt 28, t 30 Bal 2016
Tr 04, Pn 06, Sk 08, An 10, Kt 12, Pn 13, Sk 15 Geg 2016
Carmen
Zuniga
Canadian Opera Company, Toronto
C: Carignani;
P: Ivany
Gruod 2015
t 19 Gruod 2015
The Magic Flute
Sarastro
Sudbury Symphony Orchestra
C: Souza;
Gruod 2015
t 05, Sk 06 Gruod 2015
L'Enfance du Christ
Polydorus/Le Père de Famille
Pax Christi Chorale, Toronto
C: Martin;
Spal-Lapkr 2015
Kt 29, t 31 Spal 2015
An 03, Pn 06, Sk 08, Tr 11, Pn 13 Lapkr 2015
Wozzeck
Doktor
Teatro alla Scala, Milano
C: Metzmacher;
P: Flimm
Rugpj 2015
Tr 05 Rugpj 2015
Carmen
Zuniga
L'Orchestre Symphonique de Montréal
C: Nagano;
P: Gauthier
Liep 2015
t 11 Liep 2015
Der Rose Pilgerfahrt, Op.112
Der Todtengräber
Festival International de Lanaudière, Joliette
C: Zeitouni;
Geg 2015
t 16, An 19, Pn 22, Sk 24, Tr 27, Pn 29 Geg 2015
CO2
Archangel Uriel
Teatro alla Scala, Milano
C: Meister;
P: Carsen
Saus 2015
t 24, An 27, Kt 29, t 31 Saus 2015
Samson et Dalila
Un vieillard hébreu
Opera de Montreal
C: Zeitouni;
P: Gauthier
Lapkr 2014
t 08, Tr 12, Pn 14 Lapkr 2014
Silent Night
The French General Audebert
Calgary Opera Association
C: Mechavich;
P: Gately
Birz 2014
Kt 19, t 21, Pr 23, Tr 25 Birz 2014
Pelléas et Mélisande
Arkel
Against the Grain Theatre, Toronto
C: Leblanc;
P: Ivany
Geg 2014
t 17, An 20, Kt 22, t 24 Geg 2014
Macbeth
Banquo
Opéra de Québec, Grand Théâtre
C: Vernon;
P: Panych
Vas 2014
Sk 02 Vas 2014
Hippolyte et Aricie
Thésée
Opera In Concert, Toronto, St Lawrence Centre for the Arts
Jane Mallett Theatre
C: Mallon;
Gruod 2013
t 07, An 10, Pn 13, An 17, Pn 20, Pr 23, Kt 26, Sk 29 Gruod 2013
The Gambler
Director of the Casino
De Nationale Opera, Amsterdam
C: Albrecht;
P: Breth
Rugs 2013
t 07, Pr 09, Tr 11, t 14 Rugs 2013
Carmen
Zuniga
Opera Lyra, Ottawa, National Arts Centre
Southam Hall
C: Paterson;
P: Uzan
Geg 2013
t 18, An 21, Kt 23, t 25 Geg 2013
Manon
Le Comte Des Grieux
L'Opéra de Montréal, Place des Arts
Salle Wilfrid-Pelletier
C: Gabel;
P: Deedrick
Kov 2013
t 09, An 12, Kt 14, t 16 Kov 2013
Dead Man Walking
George Benton
L'Opéra de Montréal, Place des Arts
Salle Wilfrid-Pelletier
C: Marshall;
P: Gauthier
Spal 2012
Kt 04, t 06, Tr 10, Pn 12, Sk 14 Spal 2012
Macbeth
Banquo
Pacific Opera Victoria, Royal Theatre
C: Vernon;
P: Panych
Birz 2012
t 09, Pr 11, An 12, Tr 13, Pn 15, t 16 Birz 2012
Waiting for Miss Monroe
Gable
De Nationale Opera, Amsterdam, Stadsschouwburg
C: Sloane;
P: Beer
Bal 2012
t 21, An 24, Kt 26 Bal 2012
Fidelio
Don Fernando
Edmonton Opera, Edmonton
C: Tweten;
P: Deedrick
Bal 2012
Tr 04 Bal 2012
Requiem
soloist
Quebec Symphony Orchestra
C: Slowik;
Saus 2012
Pn 13, t 14, Sk 15 Saus 2012
L'Enfance du Christ
Polyrodus/Le Père de Famille
National Orchestre of Spain, Madrid
C: Burgos;
Lapkr 2011
Sk 27 Lapkr 2011
Les Huguenots
Marcel
Voicebox: Opera In Concert, Toronto
C: Rose;
Lapkr 2011
Kt 10, t 12, Pr 14, Tr 16, Pn 18, Sk 20 Lapkr 2011
Mary's Wedding
Sergeant Flowerdew
Pacific Opera Victoria, McPherson Playhouse
C: Vernon;
P: Shamata
Geg 2011
t 14, Tr 18, Pn 20, t 21, Sk 22 Geg 2011
Rigoletto
Sparafucile
Michigan Opera Theatre, Detroit
C: Mercurio;
P: Uzan
Bal 2011
t 09, Tr 13, Pn 15 Bal 2011
Aida
Ramfis
Calgary Opera Association
C: Mechavich;
P: Deedrick
Saus-Vas 2011
t 22, Tr 26, t 29, Pr 31 Saus 2011
Kt 03 Vas 2011
Werther
Le Bailli
L'Opéra de Montréal, Montréal
C: Zeitouni;
P: Moshinsky
Lapkr 2010
t 13, Pr 15 Lapkr 2010
Requiem
Bass Soloist
Vancouver Symphony Orchestra
C: Tovey;
Spal-Lapkr 2010
t 02, Tr 06, t 09, An 12, Pn 15, Pr 18, Kt 21, Sk 24, Tr 27, t 30 Spal 2010
An 02, Pn 05 Lapkr 2010
Aida
King of Egypt
Canadian Opera Company, Toronto
C: Debus / Bate;
P: Albery
Birz -Liep 2010
Tr 30 Birz 2010
Sk 04 Liep 2010
Don Giovanni
Il Commendatore
Orchestre Métropolitain, Montreal
C: Nézet-Séguin;
P: Gauthier
Geg 2010
Tr 26 Geg 2010
Manon
Count des Grieux
Opera Lyra, Ottawa
C: Paterson;
Bal 2010
t 17, An 20, Pn 23 Bal 2010
Carmen
Zuniga
Manitoba Opera
C: Paterson;
P: Herriot
Kov 2010
t 20 Kov 2010
Requiem
Bass Soloist
Pasadena Symphony Orchestra
C: Mester;
Saus-Vas 2010
Tr 27, t 30 Saus 2010
An 02, Pn 05, Sk 07, An 09, Kt 11, Sk 14, Tr 17, t 20, An 23, t 27 Vas 2010
Carmen
Zuniga
Canadian Opera Company, Toronto

Lapkr-Gruod 2009
t 28 Lapkr 2009
An 01, Kt 03, t 05 Gruod 2009
Norma
Oroveso
Vancouver Opera
C: Bonynge;
P: Thompson
Bal-Geg 2009
t 11, An 14, t 18, Tr 22, Pn 24, An 28 Bal 2009
Sk 03, Kt 07 Geg 2009
Simon Boccanegra
Pietro
Canadian Opera Company, Toronto
C: Guidarini;
P: Judge
Spal-Lapkr 2008
Pn 10, An 14, Kt 16, Sk 19, Tr 22, t 25, Tr 29 Spal 2008
t 01 Lapkr 2008
War and Peace
Count Ilya Rostov
Canadian Opera Company, Toronto
C: Debus;
P: Albery
Geg 2008
An 06, Pn 09, Sk 11, Tr 14, t 17, An 20, Kt 22, t 24 Geg 2008
Pelléas et Mélisande
Le Médecin/Arkel
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Muni
Kov 2008
t 22, An 25, Kt 27, t 29 Kov 2008
Fidelio
Don Fernando
Vancouver Opera, Queen Elizabeth Theatre
C: Darlington;
P: Miladinović
Spal 2007
t 13, Tr 17, t 20, Pn 26, Sk 28 Spal 2007
Cyrano
Ligniere
Michigan Opera Theatre, Detroit
C: Flint;
P: Uzan
Saus-Vas 2007
Tr 31 Saus 2007
t 03, Tr 07, t 10, Kt 15, Sk 18, An 20, Pn 23 Vas 2007
Lady Macbeth of Mtsensk
Priest
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Curran
Spal 2006
t 21, An 24, Kt 26, t 28 Spal 2006
La bohème
Colline
Opéra de Québec
C: Lipton;
P: Racine
Rugpj 2006
Kt 03 Rugpj 2006
I puritani
Lord Walton
Vancouver Opera
C: Darlington;
Bal 2006
Kt 20, t 22, An 25, Kt 27, t 29 Bal 2006
Rigoletto
Sparafucile
Pacific Opera Victoria, Royal Theatre
C: Pietraroia;
P: Diamond
Vas 2006
Kt 09, t 11, Kt 16, t 18 Vas 2006
The Rape of Lucretia
Collatinus
Pacific Opera Victoria, Royal Theatre
C: Vernon;
P: Leblanc
Gruod 2005
Pn 16, Sk 18, An 20 Gruod 2005
The Magic Flute
Sarastro
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Porter
Gruod 2005
t 03, Sk 04 Gruod 2005
L'enfance du Christ
Polydorus
Dresdner Philarmonie, Dresden
C: Burgos;
Lapkr 2005
t 05, Sk 06, An 08, Kt 10, Pn 11, t 12 Lapkr 2005
Armide
Hidraot
Opera Atelier, Toronto, Elgin Theatre
C: Parrott;
P: Pynkoski
Rugs-Lapkr 2005
Kt 29 Rugs 2005
An 01, Pn 04, Pr 07, Sk 13, An 15, t 19, Pr 21, Tr 23 Lapkr 2005
Carmen
Zuniga
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw / Bate;
P: Lamos
Rugpj 2005
Pr 01 Rugpj 2005
Der Freischütz
Hermit
Vancouver Opera, Orpheum Theatre
C: Darlington;
Bal-Geg 2005
t 30 Bal 2005
An 03, Kt 05, t 07 Geg 2005
Un ballo in maschera
Tom
Vancouver Opera
C: Darlington;
P: Garner
Saus 2005
Pr 31 Saus 2005
L'Amour des trois oranges
Le Roi de Trèfle
Voicebox: Opera In Concert, Toronto
C: Nakhmanovich;
Lapkr-Gruod 2004
An 30 Lapkr 2004
Kt 02, Pn 03, Sk 05 Gruod 2004
Albert Herring
Superintendant Budd
Canadian Opera Company, Toronto
C: Angus;
Spal 2004
Kt 07, t 09, An 12, Kt 14, t 16 Spal 2004
Norma
Oroveso
Pacific Opera Victoria
C: Pietraroia;
P: Diamond
Rugpj 2004
Pr 02 Rugpj 2004
Les Pêcheurs de perles
Nourabad
Vancouver Opera, Orpheum Theatre
C: Lacombe;
Bal-Geg 2004
Pn 23, t 24, Tr 28, Pn 30 Bal 2004
t 01, Sk 02 Geg 2004
Persée
Phinee
Opera Atelier
C: Niquet;
P: Pynkoski
Kov 2004
Pn 19, t 20, Sk 21 Kov 2004
The Coronation of Poppea
Seneca
Opera Atelier, Cleveland, State Theatre
C: Fallis;
Saus 2004
Pn 09, t 10, Sk 11 Saus 2004
L'Enfance du Christ
Polydorus
Boston Symphony Orchestra
C: Burgos;
Spal 2003
t 11, An 14, Kt 16, t 18 Spal 2003
The Girl of the Golden West
Ashby
Vancouver Opera
C: Lacombe;
P: McClain
Rugpj 2003
Pn 15 Rugpj 2003
Pelléas et Mélisande
Arkel
Vancouver Opera, Orpheum Theatre
C: Darlington;
Geg 2003
t 10, An 13, Kt 15, t 17 Geg 2003
Rigoletto
Sparafucile
Opéra de Québec
C: Labadie;
P: Deedrick
Bal 2003
Pn 11, Sk 13, An 15, Kt 17 Bal 2003
The Rape of Lucretia
Collatinus
L'Opéra de Montréal, Montreal
C: Boudreau;
P: Doucet
Saus-Vas 2003
Pn 24, An 28, Kt 30 Saus 2003
Sk 02, Tr 05, t 08 Vas 2003
A Masked Ball
Count Ribbing
Canadian Opera Company, Toronto

P: Hampe, Condemi
Bal 2002
Tr 24, Kt 25, t 27, Sk 28 Bal 2002
L'incoronazione di Poppea
Seneca
Opera Atelier,
C: Niquet;
P: Pynkoski
Rugs-Spal 2001
Kt 20, Sk 23, Tr 26, t 29 Rugs 2001
An 02, Pn 05 Spal 2001
Il Tabarro
Talpa
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Diamond
Rugs 2001
t 01 Rugs 2001
Venus und Adonis
No role
NTR ZaterdagMatinee
C: Stenz;
Geg 2001
t 12, An 15, Kt 17, t 19, An 22 Geg 2001
Tosca
Sagrestano
Opéra de Québec
C: Labadie;
P: Denoncourt
Bal 2001
t 07, An 10, Kt 12, Tr 18, Pn 20, Sk 22 Bal 2001
Idomeneo
Oracle
Canadian Opera Company, Toronto
C: Moldoveanu;
P: Phillips
Bal 2001
Pn 06, Sk 08, Tr 11, t 14, An 17, Kt 19 Bal 2001
Billy Budd
Lieutenant Ratcliffe
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Armfield
Saus-Vas 2001
Pn 19, An 23, Kt 25, Sk 28, Tr 31 Saus 2001
t 03 Vas 2001
Venus and Adonis
No role
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Pulitzer
Rugs-Spal 2000
Kt 21, Sk 24, Tr 27, t 30 Rugs 2000
An 03, Pn 06 Spal 2000
Otello
Lodovico
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Phillips
Bal 2000
Pn 07, Sk 09, Tr 12, t 15, An 18, Kt 20 Bal 2000
Pelléas et Mélisande
The Doctor
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Muni
Bal 2000
Kt 06, t 08, An 11, Pn 14, Sk 16, Tr 19, t 22 Bal 2000
La bohème
Colline
Canadian Opera Company, Toronto

P: Takazauckas
Saus-Vas 2000
Pn 21, An 25, Kt 27, Sk 30 Saus 2000
Tr 02, t 05 Vas 2000
Don Giovanni
Masetto
Canadian Opera Company, Toronto
C: Cleobury;
P: Conway
Rugs-Spal 1999
Kt 23, Sk 26, Tr 29 Rugs 1999
t 02, An 05, Pn 08 Spal 1999
La traviata
Doctor Grenvil
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Bertman
Rugs-Spal 1998
Pn 25, An 29 Rugs 1998
Kt 01, Sk 04, Tr 07, t 10 Spal 1998
Tosca
Jailer
Canadian Opera Company, Toronto
C: Bradshaw;
P: Williams
Geg-Birz 1998
t 30 Geg 1998
Pr 01, Kt 04, t 06, Tr 10, t 13 Birz 1998
Manon Lescaut
Innkeeper/Sergeant of Archers
L'Opéra de Montréal, Place des Arts
Salle Wilfrid-Pelletier
C: Müller;
P: Uzan
Vas 1998
t 14, Pr 16, Kt 19, t 21, Tr 25, t 28 Vas 1998
Il trovatore
Gypsy
L'Opéra de Montréal, Place des Arts
Salle Wilfrid-Pelletier
C: Salemno;
P: Bailey
Alain Coulombe