Operabase
Úvod
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontakt Operabase
Představení
* Představení
+ Sezona 17/18
Festivaly 2017
Významné události
Articles
New & Rare
Umělci
* Umělci
* Manažeři
Pěveckých soutěží
Soubory
* Soubory
Mapy
Zapůjčení
Reference
Statistiky
Dnešního dne...
Časový přehled opery
Překlad
en  it  fr  de  
es  pt  nl  da  
et  el  ga  lv  
lt  hu  mt  no  
pl  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Christiane Libor, soprán : PRO ARTIST
* Veřejná stránka
> Pro Artist Login

Christiane Libor

Christiane Libor

Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
II-IV 2018
Sun 25 II 2018
Sun 04, Sun 18, Fri 30 III 2018
Mon 02 IV 2018
Parsifal
Kundry
Oper Stuttgart, Opernhaus
D: Cambreling;
R: Bieito
I-V 2018
Sun 14 I 2018
Sun 15 IV 2018
Sun 13 V 2018
Götterdämmerung
Brünnhilde
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Schirmer;
R: Gilmore
X 2017
Tue 24, Thu 26 X 2017
Die Walküre
Brünnhilde
Beijing Music Festival, Poly Theater
D: Zweden;
R: Nemirova
IV 2017
Thu 13, Mon 17, Fri 21 IV 2017
Tristan und Isolde
Isolde
Bayerische Staatsoper, München, Nationaltheater
D: Young;
R: Konwitschny
IV 2017
Sat 01 IV 2017
Fri 1704 2017
Götterdämmerung
Brünnhilde
Tokyo Opera Nomori, Tokyo Bunka Kaikan
D: Janowski;
IV 2017
Sat 01, Tue 04 IV 2017
Götterdämmerung
Brünnhilde
Spring Festival in Tokyo, Bunka Kaikan
Main Hall
D: Janowski;
I-II 2017
Sun 08, Wed 11, Sun 29 I 2017
Wed 01, Sun 05, Thu 09, Fri 17 II 2017
Der fliegende Holländer
Senta
Oper Stuttgart, Opernhaus
D: Fritzsch;
R: Bieito
VI 2016
Tue 14, Thu 16, Sat 18, Mon 20 VI 2016
Fidelio
Leonore
Theater an der Wien
D: Minkowski;
R: Tcherniakov
V 2016
Sat 21 V 2016
Die Feen
Ada
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Schirmer;
R: Doucet
IV-VII 2016
Sat 30 IV 2016
Sun 08 V 2016
Sun 03 VII 2016
Götterdämmerung
Brünnhilde
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Schirmer;
R: Gilmore
I-VI 2016
Sun 24 I 2016
Sat 20 II 2016
Fri 06 V 2016
Wed 29 VI 2016
Die Walküre
Sieglinde
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Schirmer;
R: Gilmore
V-VI 2015
Sun 31 V 2015
Sun 07 VI 2015
Tannhäuser
Elisabeth
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Foremny;
V 2015
Sat 02, Sun 03, Wed 06, Sat 09, Wed 13, Fri 15, Sat 16 V 2015
Ariadne auf Naxos
Prima Donna/Ariadne
Seattle Opera, McCaw Hall
D: Renes;
R: Alexander
IV 2015
Tue 07, Thu 09, Sat 11, Mon 13, Wed 15, Sun 19, Tue 21 IV 2015
The Flying Dutchman
Senta
Washington National Opera, Kennedy Center Opera House
D: Auguin / Weimer;
R: Lawless
II-V 2015
Sat 28 II 2015
Sat 07 III 2015
Sat 02, Sat 23 V 2015
Das Liebesverbot
Isabella
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Carnall / Foremny;
R: Stiehl
I-V 2015
Sun 18 I 2015
Sat 21 III 2015
Fri 29 V 2015
Die Walküre
Sieglinde
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Schirmer;
R: Gilmore
XI 2014-I 2015
Sun 09, Sat 15, Tue 25, Fri 28 XI 2014
Fri 05, Thu 18, Thu 25 XII 2014
04, Fri 16, Tue 20 I 2015
Ariadne auf Naxos
Primadonna/Ariadne
Oper Stuttgart, Opernhaus
D: Fritzsch;
R: Wieler, Morabito
X 2014
Thu 16, Sun 19, Thu 23 X 2014
Fidelio
Leonore
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
D: Mühlbach;
R: Mielitz
IV-VI 2014
Sun 20, Fri 25 IV 2014
Sun 25 V 2014
Fri 06, Fri 27 VI 2014
Die Feen
Ada
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Foremny;
R: Doucet
III-IV 2014
Sun 23, Sun 30 III 2014
Sun 13, Fri 18, Mon 21, Sun 27 IV 2014
Siegfried
Brünnhilde
Oper Stuttgart, Opernhaus
D: Soustrot;
R: Wieler, Morabito
XII 2013-I 2014
Sat 07, Sun 22 XII 2013
05, Sat 11 I 2014
Die Walküre
Sieglinde
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Schirmer;
R: Gilmore
IX 2013-V 2014
Sun 29 IX 2013
Sun 13, Wed 16 X 2013
01 III 2014
Wed 28 V 2014
Das Liebesverbot
Isabella
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Foremny / Carnall;
R: Stiehl
VII 2013
Mon 08, Thu 11, Sun 14 VII 2013
Das Liebesverbot
Isabella
Bayreuther Festspiele, Oberfrankenhalle
D: Trinks;
R: Stiehl
V 2013
Sun 26 V 2013
Der fliegende Holländer
Senta
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Bramall;
R: Mangold, Bramall
V 2013
Fri 17, Mon 20 V 2013
Rienzi, der letzte der Tribunen
Irene
Oper Frankfurt, Alte Oper
D: Weigle;
II-V 2013
Sat 16, Sun 24 II 2013
Sun 07, Sat 20 IV 2013
Fri 24 V 2013
Die Feen
Ada
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Schirmer;
R: Doucet
I-V 2013
Sun 13 I 2013
Sat 13 IV 2013
Sun 19 V 2013
Die Meistersinger von Nürnberg
Eva
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Schirmer;
R: Biganzoli
XII 2012-VII 2013
Sun 09, Wed 12, Wed 19, Sun 23, Wed 26, Sat 29 XII 2012
02, Sat 05, Fri 11, Thu 17, Wed 23 I 2013
Wed 03, Fri 05 VII 2013
Der fliegende Holländer
Senta
Opernhaus Zürich
D: Altinoglu;
R: Homoki
X 2012
Sat 13, Sun 14, Wed 17, Sat 20, Wed 24, Sat 27 X 2012
Fidelio
Leonore
Seattle Opera, McCaw Hall
D: Fisch;
R: Alexander
V 2012
Wed 02, Fri 04 V 2012
Das Liebesverbot
Isabella
Oper Frankfurt, Alte Oper
D: Weigle;
III-VII 2012
Sat 24, Fri 30 III 2012
Thu 12, Fri 27 IV 2012
Fri 04, Sun 20 V 2012
Sun 03, Thu 21 VI 2012
Wed 04 VII 2012
Jenůfa
Jenufa
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Rumpf;
R: Klimek
II-IV 2012
Wed 08, Sun 26 II 2012
Sun 04, Thu 08 III 2012
Sat 07, Mon 16 IV 2012
Der fliegende Holländer
Senta
Staatstheater Nürnberg, Opernhaus
D: Bosch;
R: Malkowsky
I-IV 2012
Sun 08, Sun 15 I 2012
Sat 11 II 2012
Mon 09 IV 2012
Die Meistersinger von Nürnberg
Eva
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Schirmer;
R: Biganzoli
VI 2011
Fri 03, Wed 08, Sun 12, Sat 18, Wed 22, Sun 26, Thu 30 VI 2011
Götterdämmerung
Gutrune/Troisième Norne
Opéra National de Paris, Opéra Bastille
D: Jordan;
R: Krämer
III-V 2011
Sat 12, Sun 20, Sun 27 III 2011
Sat 16, Fri 22, Sat 30 IV 2011
Sat 14, Fri 27 V 2011
Tristan und Isolde
Isolde
Theater Augsburg, Augsburg
D: Kaftan;
R: Gilmore
I 2011
Wed 26 I 2011
Tannhäuser
Elisabeth
Staatstheater Nürnberg, Nürnberg
D: Perick;
R: Gilmore
XI 2010
Sat 06 XI 2010
Fidelio
Leonore
Opéra Nice Côte d'Azur, Nice
D: Auguin;
IX-X 2010
Sat 25 IX 2010
Fri 08, Thu 28 X 2010
Euryanthe
Euryanthe von Savoyen
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
D: Gedschold;
R: Aeschlimann
IX-X 2010
Sat 25 IX 2010
Fri 08, Thu 28 X 2010
Euryanthe
Eglantine von Puiset
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
D: Gedschold;
R: Aeschlimann
VIII 2010
Sat 21 VIII 2010
The Book with Seven Seals
soprano
Bard Summerscape, Annandale, Fisher Center
Sosnoff Theater
D: Botstein;
V-VII 2010
Sat 29 V 2010
Wed 02, Sun 20, Fri 25 VI 2010
Sat 03, Thu 22 VII 2010
Euryanthe
Euryanthe von Savoyen
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
D: Gedschold;
R: Aeschlimann
V-VII 2010
Sat 29 V 2010
Wed 02, Sun 20, Fri 25 VI 2010
Sat 03, Thu 22 VII 2010
Euryanthe
Eglantine von Puiset
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
D: Gedschold;
R: Aeschlimann
Ariadne auf Naxos
Ariane
Opéra National du Rhin
D: Klajner;
R: Engel,
X 2009-VII 2010
Sat 03, Wed 07, Fri 16, Sat 31 X 2009
Sat 14, Thu 26 XI 2009
Sat 05, Sat 26 XII 2009
12 I 2010
Fri 12 II 2010
Fri 12 III 2010
Sun 23 V 2010
Thu 15 VII 2010
Fidelio
Leonore
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
D: Brown / Bieringer;
R: Tannenbaum
V-VI 2009
Sat 30 V 2009
Thu 04, Sun 07, Wed 10, Sat 13, Fri 19, Sun 21, Fri 26 VI 2009
Capriccio
Die Gräfin
Oper Köln, Köln
D: Stenz;
R: Götz
III-IV 2009
Fri 27, Sun 29 III 2009
Wed 01, Sat 04, Tue 07, Thu 09 IV 2009
Les Fees
Ada
Les Musiciens du Louvre Grenoble, Paris
D: Minkowski;
R: Sagi
X-XI 2008
Sun 26 X 2008
Sun 02, Sun 09, Sun 16, Sun 30 XI 2008
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Staatstheater Nürnberg, Nürnberg
D: Pointner;
R: Malkowsky
IX-XI 2008
Sat 27 IX 2008
Sun 05, Sun 12, Thu 16, Wed 29 X 2008
Fri 14, Wed 26, Sat 29 XI 2008
Tannhäuser
Elisabeth
Oper Graz, Opernhaus
D: Kaftan / Fritzsch;
R: Himmelmann
IX-XI 2008
Sat 27 IX 2008
Sun 05, Sun 12, Thu 16, Wed 29 X 2008
Fri 14, Wed 26, Sat 29 XI 2008
Tannhäuser
Venus
Oper Graz, Opernhaus
D: Kaftan / Fritzsch;
R: Himmelmann
VII 2008
Fri 11, Thu 17, Sun 20, Sat 26 VII 2008
Don Giovanni
Donna Anna
Staatstheater Nürnberg, Nürnberg
D: Perick;
R: Decker
V-VI 2008
Sun 25, Fri 30 V 2008
Fri 06, Sun 15, Sun 22 VI 2008
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Staatstheater Nürnberg, Nürnberg
D: Perick;
R: Malkowsky
III-IV 2008
Sat 01, Sat 08, Tue 11, Mon 17, Wed 26, Mon 31 III 2008
Wed 16 IV 2008
Der Evangelimann
Martha
Volksoper Wien, Wien
D: Fritzsch;
R: Köpplinger
XII 2007-VI 2008
Sun 23, Thu 27 XII 2007
08, Wed 11, Sun 22, Thu 26, Sun 29 VI 2008
Fidelio
Leonore
Opernhaus Zürich, Zürich
D: Minkowski;
R: Flimm
XI 2007-II 2008
Sun 04, Sun 11, Sun 25 XI 2007
Thu 06 XII 2007
11, Wed 16, Sun 27 I 2008
Fri 08, Fri 15 II 2008
Ariadne auf Naxos
Ariadne
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Bernet;
R: Stöppler
X 2007-III 2008
Sat 06, Fri 12, Sun 14, Wed 24 X 2007
Sat 03, Sun 11, Wed 21 XI 2007
Sat 01, Thu 06, Fri 21, Sun 30 XII 2007
19 I 2008
Fri 08 II 2008
Fri 07, Fri 28 III 2008
Der Freischütz
Agathe
Oper Graz, Opernhaus
D: Kaftan / Burkert / Fruhmann;
R: Marelli
VI 2007
Tue 12, Mon 18 VI 2007
Fidelio
Leonore
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Salemkour;
R: Braunschweig
IV-VI 2007
Sun 29 IV 2007
Wed 02, Fri 04, Sun 06, Wed 09, Thu 24 V 2007
Sun 10, Fri 15, Sat 23 VI 2007
Der Evangelimann
Martha
Oper Graz, Graz
D: Fritzsch;
R: Köpplinger
III-IV 2007
Sun 18, Wed 21, Sat 24, Wed 28, Fri 30 III 2007
Sun 01, Wed 04, Thu 12, Sat 14, Wed 18, Sat 21 IV 2007
Der fliegende Holländer
Senta
Oper Graz, Opernhaus
D: Fritzsch / Kaftan;
R: Konwitschny
II-IV 2007
Sat 03, Sat 10, Sun 18 II 2007
Sun 04, Sun 11, Thu 22 III 2007
Sun 01, Fri 06, Mon 16 IV 2007
Der fliegende Holländer
Senta
Staatstheater Nürnberg, Nürnberg
D: Pointner;
R: Malkowsky
X 2006-IV 2007
Sat 21, Sat 28 X 2006
Sat 25 XI 2006
Sun 03, Sun 10, Sat 16 XII 2006
21 I 2007
Mon 09 IV 2007
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Staatstheater Nürnberg, Nürnberg
D: Perick;
R: Malkowsky
IX 2006-I 2007
Sat 23, Fri 29 IX 2006
Sun 01, Sat 07, Thu 12, Fri 13, Sun 15, Sun 22, Sun 29 X 2006
Wed 08, Fri 10, Thu 23, Thu 30 XI 2006
Sun 10 XII 2006
10, Sat 27 I 2007
Der Freischütz
Agathe
Tiroler Landestheater, Innsbruck
Grosses Haus
D: Bernet;
R: Fassbaender
XII 2005-I 2006
Wed 28 XII 2005
02, Wed 11, Sun 15, Wed 25, Fri 27 I 2006
Don Giovanni
Donna Anna
Staatstheater Nürnberg, Nürnberg
D: Perick;
R: Decker
XII 2005-IV 2006
Sat 03, Sat 10, Sun 18, Sun 25 XII 2005
08 I 2006
Sat 04, Tue 14 II 2006
Sat 18, Sat 25 III 2006
Sat 08 IV 2006
Der fliegende Holländer
Senta
Staatstheater Nürnberg, Nürnberg
D: Fritzsch;
R: Malkowsky
IX 2005-II 2006
Sun 25 IX 2005
Sun 02, Sun 09, Sun 16, Sun 23, Sat 29 X 2005
Sat 05, Sat 19, Sat 26 XI 2005
Sun 18 XII 2005
22 I 2006
Sat 11 II 2006
Die Meistersinger von Nürnberg
Eva
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Bernet;
R: Baumann
V-VI 2005
Mon 30 V 2005
Mon 13 VI 2005
Dialogues des Carmélites
Madame Lidoine
Staatsoper Hamburg, Hamburg
D: Metzmacher;
R: Lehnhoff
II 2005
Sun 06, Sun 13, Fri 18, Thu 24 II 2005
Das Liebesverbot
Isabella
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Kober;
R: Fassbaender
XII 2004-IV 2005
Fri 17, Mon 27, Fri 31 XII 2004
03, Tue 08 II 2005
Wed 06 IV 2005
Die Fledermaus
Rosalinde
Staatsoper Hannover, Hannover
D: Meister;
R: Fassbaender
IX 2004-III 2005
Sun 05, Fri 10, Sat 11, Wed 15 IX 2004
Tue 07, Tue 21, Thu 30 XII 2004
04 I 2005
Sat 19, Fri 25 III 2005
Die Zauberflöte
1. Dame
Staatsoper Hamburg, Hamburg
D: Meister;
R: Freyer
III-IV 2004
Sun 14, Sun 28 III 2004
Sun 11 IV 2004
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Staatsoper Hamburg, Hamburg
D: Metzmacher;
R: Konwitschny
XI 2003-VI 2004
Sat 22, Tue 25, Thu 27 XI 2003
Wed 03, Thu 11, Sat 27, Wed 31 XII 2003
16, Sat 24 I 2004
Sat 21, Tue 24 II 2004
Tue 23, Sat 27 III 2004
Fri 02, Fri 23 IV 2004
Wed 12, Sun 23, Sun 30 V 2004
Sun 13 VI 2004
Die Fledermaus
Rosalinde
Staatsoper Hannover, Hannover
D: Hofstetter / Meister;
R: Fassbaender
V-VI 2003
05 III
07m
Der Freischütz
Agathe
Nederlandse Reisopera
D: Spanjaard;
R: Sijm,
XII 2002-VI 2003
Wed 04, Mon 09, Sun 15 XII 2002
13, Thu 19 VI 2003
Die Zauberflöte
1. Dame
Staatsoper Hamburg, Hamburg
D: Haider;
R: Freyer, Bücker
Fidelio
Leonore
Nederlandse Reisopera
D: Zweden;
R: Wagemakers,
VII 2001
Sun 15, Sun 22 VII 2001
Der Messias
No role
Ludwigsburger Schlossfestspiele, Beuron, Klosterkirche
D: Gönnenwein;
II 2001
23 VI
Die Zauberflöte
Drei Damen
Nationale Reisopera
D: Koopman;
R: Brook, Jemmett,
VIII-IX 1999
Fri 27, Sat 28, Sun 29 VIII 1999
Thu 02, Fri 03 IX 1999
Die Zauberflöte
Damen
Nederlandse Reisopera, Enschede
D: Kort;
R: Brook, Jemmett
Christiane Libor