Operabase
Úvod
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontakt Operabase
Představení
* Představení
+ Sezona 18/19
Festivaly 2018
Významné události
Articles
New & Rare
Umělci
* Umělci
* Manažeři
Pěveckých soutěží
Soubory
* Soubory
Mapy
Zapůjčení
Reference
Statistiky
Dnešního dne...
Časový přehled opery
Překlad
en  it  fr  de  
es  pt  nl  da  
et  el  ga  lv  
lt  hu  mt  no  
pl  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Elena Fink, soprán : PRO ARTIST
* Veřejná stránka
> Pro Artist Login

Elena Fink

Elena Fink

Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
I 2018
Sat 27 I 2018
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Stadttheater Fürth
D: Gogou;
R: Prins
XII 2017-V 2018
Sun 06, Wed 16 V 2018
Arabella
Die Fiakermilli
Theater Kiel, Opernhaus
D: Fritzsch;
R: Schwarz
XII 2017-I 2018
Fri 01 XII 2017
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge;
R: Weigand
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Anhaltisches Theater Dessau
D: Gogou;
R: Prins,
X-XII 2017
Sun 22 X 2017
Sat 04, Sat 25 XI 2017
Sun 31, Sun 31 XII 2017
Lady Hamilton
Amy Lyons
Anhaltisches Theater Dessau
D: Gogou;
R: Weigand
X 2017-III 2018
Thu 23 XI 2017
Candide
Cunegunde
Theater Bremen, Theater am Goetheplatz
D: Ward;
R: Štorman
II-IV 2017
Thu 16 II 2017
Thu 02, Sun 05, Sat 11, Fri 17 III 2017
Fri 07 IV 2017
Candide
Cunegonde
Staatsoper Hannover, Opernhaus
D: Burns;
R: Davids
II 2017
Sat 04 II 2017
Eur-Oper-Gala 2017
Various
Konzerthaus Dortmund
D: Marik;
XI 2016-II 2017
Sat 05, Sat 12, Fri 25 XI 2016
Sat 03, Sun 25 XII 2016
07 I 2017
Sun 19 II 2017
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge;
R: Weigand
XI 2016-IV 2017
Sat 05, Fri 11, Thu 17 XI 2016
Sun 18, Mon 26 XII 2016
07 I 2017
Fri 14, Sun 16, Sat 22 IV 2017
Der Messias
Sopran
Volkstheater Rostock
D: Lehner;
R: Taranu
X-XI 2016
Fri 07, Sat 22 X 2016
Fri 25 XI 2016
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Volkstheater Rostock
D: Andrews / Borck;
R: Bartz
IX 2016-III 2017
Sun 18, Sat 24 IX 2016
Sun 02, Thu 06, Fri 28 X 2016
Sat 19 XI 2016
Fri 02 XII 2016
01, Sat 21 I 2017
Thu 30 III 2017
Paris, Paris
Sopran
Volkstheater Rostock
D: Lehner;
R: Bartz
IX-XII 2016
Fri 16 IX 2016
Fri 14, Sat 29 X 2016
Sat 26 XI 2016
Fri 16 XII 2016
Candide
Cunegonde
Volkstheater Rostock
D: Lehner;
R: Schall
VI-VII 2016
Sun 26, Thu 30 VI 2016
Sun 03, Wed 06, Sun 10 VII 2016
Candide
Cunegonde
Volkstheater Rostock
D: Lehner;
R: Schall
IV 2016
Sun 10 IV 2016
Die Entführung aus dem Serail (reduction)
Konstanze
Oper am Rhein, Düsseldorf
D: Stöcker;
R: Westerbarkei, Vohn
III-IV 2016
Sun 27 III 2016
Sun 10 IV 2016
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf, Opernhaus
D: Chien;
R: Hilsdorf
II-III 2016
Thu 25 II 2016
Thu 03, Sun 13, Sat 19 III 2016
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg, Theater Duisburg
D: Chien;
R: Hilsdorf
II 2016
Fri 05 II 2016
Concert
No role
Alte Oper, Frankfurt
Alte Oper
D: Falk;
2016II 2017
Thu 04, Sat 04 II 2016
04 II 2017
Concert
No role
Konzerthaus Dortmund
D: Anton;
X 2015-I 2016
Sun 25, Wed 28, Fri 30 X 2015
Fri 27 XI 2015
Sat 12, Sun 20, Tue 22, Sat 26 XII 2015
02, Sun 10, Sat 16 I 2016
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Volkstheater Rostock
D: Andrews / Borck;
R: Bartz
IX 2015-VI 2016
Tue 15 IX 2015
Sun 04, Sat 17 X 2015
Sun 01, Fri 13 XI 2015
Sat 05, Fri 25 XII 2015
24 I 2016
Fri 12 II 2016
Sun 10 IV 2016
Sat 11 VI 2016
Le convenienze ed inconvenienze teatrali
Daria
Anhaltisches Theater Dessau
D: Carlberg;
R: Potocki
XI 2014-I 2015
Sun 09, Sat 22 XI 2014
Wed 03, Sun 28 XII 2014
10, Sat 31 I 2015
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Bonn, Opernhaus
D: Pell / Klewitz;
R: Severin, Hirsch
III-IV 2014
Sun 23, Sat 29 III 2014
Thu 03, Sun 06, Mon 07, Fri 11, Sun 13 IV 2014
Alcina
Alcina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Brinkmann;
R: Weigand
Le Toréador
Caroline
Wuppertaler Bühnen
D: Deutschmann;
R: Reinke,
I-IV 2014
Sat 11, Fri 17, Sun 19, Sat 25, Fri 31 I 2014
Sun 09, Sun 16, Wed 19 III 2014
Sat 19 IV 2014
Alcina
Alcina
Luzerner Theater
D: Arman;
R: Loschky
IX 2013-IV 2014
Fri 27, Sun 29 IX 2013
Sun 06, Sun 20, Thu 24 X 2013
Fri 15 XI 2013
Sun 08, Sat 14, Thu 26 XII 2013
04 I 2014
Sun 16, Sat 22 II 2014
Sat 05 IV 2014
Die Fledermaus
Rosalinde
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Weigand
IX 2013-IV 2014
Fri 27, Sun 29 IX 2013
Sun 06, Sun 20, Thu 24 X 2013
Fri 15 XI 2013
Sun 08, Sat 14, Thu 26 XII 2013
04 I 2014
Sun 16, Sat 22 II 2014
Sat 05 IV 2014
Die Fledermaus
Adele
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Weigand
VII 2013
Fri 05, Sun 07 VII 2013
L'elisir d'amore
Adina
Anhaltisches Theater Dessau
D: Carlberg;
R: Eimer
II-VI 2013
Sun 24 II 2013
Sat 02, Thu 14, Fri 22, Sun 24, Sat 30 III 2013
Sun 07 IV 2013
Thu 06, Sat 08, Sun 16, Sat 22 VI 2013
Ein Maskenball
Oscar
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Weigand
I-V 2013
Sun 27 I 2013
Sun 03, Sat 16 II 2013
Sun 10, Sat 23, Thu 28 III 2013
Sun 14, Wed 17 IV 2013
Sat 04, Sun 12 V 2013
Der Barbier von Barmen
Elena Hagenkötter
Wuppertaler Bühnen, Kleines Schauspielhaus
D: Brinkmann;
R: Reinke
I-V 2013
Sat 19, Wed 23, Fri 25 I 2013
Fri 15, Thu 21, Tue 26 II 2013
Fri 29 III 2013
Sun 07 IV 2013
Sat 04, Sat 11, Thu 16 V 2013
Der Liebestrank
Adina
Stadttheater Osnabrück, Theater am Domhof
D: Inbal / Song;
R: Amaya
XII 2012-VI 2013
Sat 01, Fri 07, Thu 13, Fri 21, Fri 28, Mon 31, Mon 31 XII 2012
03, Sun 06, Wed 09, Fri 11, Sun 27 I 2013
Sat 09, Tue 12, Sat 23, Thu 28, Thu 28 II 2013
Sun 24 III 2013
Mon 01 IV 2013
Tue 21, Wed 29 V 2013
Sat 08 VI 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Stadttheater Osnabrück, Theater am Domhof
D: Inbal;
R: Sutcliffe
XI 2012-II 2013
Sat 10, Tue 13, Sun 18, Fri 30 XI 2012
Wed 19, Thu 27, Mon 31, Mon 31 XII 2012
07, Sun 13, Thu 31 I 2013
Fri 08, Mon 11 II 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Staatstheater Nürnberg, Opernhaus
D: Káli;
R: Scozzi
X 2012-III 2013
Wed 31 X 2012
Sat 03, Sun 18, Sat 24 XI 2012
Sun 02, Sat 08, Sat 22, Mon 31 XII 2012
12 I 2013
Fri 01, Sun 10 II 2013
Sun 03, Sun 10, Thu 21 III 2013
Glückliche Reise
Lona Vonderhoff
Wuppertaler Bühnen, Remscheid, Teo-Otto-Theater
D: Caspari;
R: Weigand
X 2012-I 2013
Sat 20, Thu 25 X 2012
Sun 04, Thu 08, Sat 10 XI 2012
Fri 14, Wed 26 XII 2012
06 I 2013
Der Barbier von Sevilla
Rosina
Wuppertaler Bühnen, Solingen, Theater und Konzerthaus
D: Frannek;
R: Weigand
IX 2012-I 2013
Fri 14, Sun 16, Sat 29 IX 2012
Sun 14, Sun 28 X 2012
Fri 02 XI 2012
Sat 01, Thu 06, Sun 23 XII 2012
05 I 2013
Der Freischütz
Ännchen
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Schwalbach
VII 2012
Fri 06, Sat 07, Tue 10, Wed 18, Thu 19, Sun 22 VII 2012
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Theater Heilbronn
D: Kowalewitz / Andresen;
R: Schall
XI 2011-V 2012
Sat 26 XI 2011
Fri 02, Sat 10, Sat 17, Tue 20, Mon 26 XII 2011
18, Wed 25, Fri 27 I 2012
Sun 04 III 2012
Thu 05, Sat 21 IV 2012
Sun 13, Sun 20 V 2012
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Hagen
D: Ludwig;
R: Borowczak
IV-VII 2011
Sat 16, Sat 23, Tue 26, Fri 29 IV 2011
Sat 18, Sun 26 VI 2011
Sun 10 VII 2011
Idomeneo
Elektra
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Griffiths;
R: Kreusch
XI 2010-IV 2011
Sun 07, Sun 14 XI 2010
Sat 18 XII 2010
09, Fri 28 I 2011
Thu 10 II 2011
Sun 06, Thu 17 III 2011
Sun 17 IV 2011
Der Vetter aus Dingsda
Julia de Werth
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Deutschmann;
R: Telfer
IV 2010
Sun 11, Fri 30 IV 2010
Proserpina
Proserpina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Neuenfels
III-VII 2010
Sun 07, Sat 13, Fri 19, Tue 30 III 2010
Fri 09, Sun 18, Sat 24 IV 2010
Sat 08 V 2010
Sat 12, Wed 23 VI 2010
Fri 02 VII 2010
L'elisir d'amore
Adina
Theater Bonn, Opernhaus
D: Sprenger;
R: Nemirova
II-V 2010
Fri 12, Sun 14, Sat 20, Tue 23 II 2010
Wed 03, Fri 12, Tue 30 III 2010
Sun 18, Thu 22 IV 2010
Sun 16 V 2010
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Gärtnerplatztheater, München
D: Kowalewitz;
R: Schall
XI 2009-V 2010
Sat 14, Wed 18, Fri 27 XI 2009
Fri 04, Thu 10, Tue 15 XII 2009
09, Sun 24, Sat 30 I 2010
Wed 10, Sun 21 II 2010
Fri 12, Sun 21 III 2010
Sun 02 V 2010
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Theater Hagen
D: Steiner;
R: Weber-Schallauer
XI 2009
Sun 08 XI 2009
Hänsel und Gretel
Gretel
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Griffiths;
R: Weigand
X 2009
Sun 04, Fri 16 X 2009
Der Liebestrank
Adina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus

R: Schmalöer
IX-X 2009
Sun 27 IX 2009
Sat 03, Sun 11, Wed 14, Sat 17 X 2009
Fidelio
Marzelline
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Griffiths;
R: Weigand
IX 2009-I 2010
Sat 19 IX 2009
Sun 04, Tue 06, Thu 08, Fri 16, Sun 18, Wed 21, Fri 23, Sun 25 X 2009
Sun 01, Fri 06, Sun 15, Sun 29 XI 2009
Sat 05, Wed 09, Thu 10, Sat 19, Fri 25 XII 2009
09, Sat 30 I 2010
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Landestheater Coburg
D: Seidlmeier;
R: Altenbeck
IX 2009-I 2010
Sat 05, Tue 08, Thu 17, Wed 23 IX 2009
Wed 14, Sun 18 X 2009
Wed 04, Sun 08, Sun 29 XI 2009
Fri 11, Sat 19, Sun 27 XII 2009
08 I 2010
Street Scene
Greta Fiorentino
Theater Hagen
D: Ludwig;
R: Hovenbitzer
VI 2009
Fri 05, Sat 06, Fri 19, Sat 20 VI 2009
Der Liebestrank
Adina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus

R: Köhl
II-V 2009
Sat 07, Thu 12, Sun 15, Sat 21 II 2009
Fri 06, Thu 12, Sat 21, Fri 27 III 2009
Sat 18 IV 2009
Sun 10, Fri 22 V 2009
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus

R: Treskow
Ifigenia in Tauride
Tomiri
Teo-Otto-Theater, Remscheid
D: Braun;
R: Quetes,
IX 2008
Sat 06 IX 2008
Lakmé
Lakmé
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Siberski;
VIII-XII 2008
Fri 22 VIII 2008
Wed 31, Wed 31 XII 2008
Der Vogelhändler
Christel
Wuppertaler Bühnen, Schauspielhaus
D: Stapel;
R: Robert
IX 2007-VI 2008
15, 17, 26 V
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Halle
D: Knauff;
R: Halmen,
IX 2007
Sat 15 IX 2007
Don Pasquale
Norina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Christ;
R: Robert
IX 2007
Fri 07, Sat 08, Fri 21 IX 2007
Carmen
Frasquita
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Christ;
R: Carpentries
X-XII 2006
Thu 26 X 2006
Thu 02, Wed 15 XI 2006
Fri 08, Sun 10, Sat 16, Mon 25, Thu 28 XII 2006
Hänsel und Gretel
Gretel
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Kamioka / Stapel;
R: Weigand
VI 2006
Sat 10, Tue 13, Thu 15, Sun 18, Sat 24 VI 2006
Macbeth
No role
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Christ / Wendeberg;
R: Dreißigacker, Kehr
V-VI 2006
Mon 01, Fri 05, Sat 06, Sun 07, Sat 20, Sun 21 V 2006
Sat 10, Sun 11 VI 2006
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Halle, Bad Lauchstädt, Goethe-Theater
D: Weise;
R: Halmen
Zaide
Zaide
Wuppertaler Bühnen
D: Pfund / Christ;
R: Angele, Kim,
XI 2004-IV 2005
Fri 12, Wed 17, Fri 26, Sun 28 XI 2004
Sat 04, Sun 12 XII 2004
26, Mon 28 III 2005
Sun 03 IV 2005
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Frankfurt, Opernhaus
D: Jones / Böer / Debus;
R: Kirchner
IV 2004
Sat 10, Thu 15, Sun 18, Wed 21, Fri 23, Sun 25 IV 2004
Flight
Controller
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Axelrod;
R: Nürnberger
XII 2003-V 2004
Tue 02, Fri 05, Mon 15, Tue 23, Thu 25 XII 2003
06 I 2004
Sun 21, Fri 26 III 2004
Mon 12, Sun 18 IV 2004
Sat 01, Thu 20 V 2004
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Komische Oper Berlin

R: Kupfer
VI 2003
Thu 12 VI 2003
Hoffmanns Erzählungen
Olympia
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus

XI 2002-VII 2003
Sat 23, Sat 30 XI 2002
Sun 08, Fri 27, Mon 30 XII 2002
16, Sun 16, Sun 23 II 2003
Fri 21 III 2003
Tue 01, Tue 01, Sat 12 IV 2003
Fri 16 V 2003
Tue 24 VI 2003
Fri 18 VII 2003
Die Zauberflöte
Queen of the Night
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
D: Kurz / Zimmer;
R: Kirst
Elena Fink