Operabase
Įžanga
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontaktai Operabase
Spektakliai
* Spektakliai
+ Sezonas 18/19
Festivaliai 2018
Svarbiausi renginiai
Articles
New & Rare
Menininkai
* Menininkai
* Vadybininkai
Dainavimas konkursai
Operos teatrai
* Operos teatrai
Žemėlapiai
Nuomojami spektakliai
Nuoroda
Statistika
Šiandien...
Operos meno raida
Vertimas
en  it  fr  de  
es  pt  nl  cs  
da  et  el  ga  
lv  hu  mt  no  
pl  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Elena Fink, sopranas : PRO ARTIST
* Visuomenės svetainė
> Pro Artist Prisijungti

Elena Fink

Elena Fink

Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Saus 2018
t 27 Saus 2018
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Stadttheater Fürth
C: Gogou;
P: Prins
Gruod 2017-Geg 2018
Sk 06, Tr 16 Geg 2018
Arabella
Die Fiakermilli
Theater Kiel, Opernhaus
C: Fritzsch;
P: Schwarz
Gruod 2017-Saus 2018
Pn 01 Gruod 2017
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
C: Kluge;
P: Weigand
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Anhaltisches Theater Dessau
C: Gogou;
P: Prins,
Spal-Gruod 2017
Sk 22 Spal 2017
t 04, t 25 Lapkr 2017
Sk 31, Sk 31 Gruod 2017
Lady Hamilton
Amy Lyons
Anhaltisches Theater Dessau
C: Gogou;
P: Weigand
Spal 2017-Kov 2018
Kt 23 Lapkr 2017
Candide
Cunegunde
Theater Bremen, Theater am Goetheplatz
C: Ward;
P: Štorman
Vas-Bal 2017
Kt 16 Vas 2017
Kt 02, Sk 05, t 11, Pn 17 Kov 2017
Pn 07 Bal 2017
Candide
Cunegonde
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Burns;
P: Davids
Vas 2017
t 04 Vas 2017
Eur-Oper-Gala 2017
Various
Konzerthaus Dortmund
C: Marik;
Lapkr 2016-Vas 2017
t 05, t 12, Pn 25 Lapkr 2016
t 03, Sk 25 Gruod 2016
07 Saus 2017
Sk 19 Vas 2017
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
C: Kluge;
P: Weigand
Lapkr 2016-Bal 2017
t 05, Pn 11, Kt 17 Lapkr 2016
Sk 18, Pr 26 Gruod 2016
07 Saus 2017
Pn 14, Sk 16, t 22 Bal 2017
Der Messias
Sopran
Volkstheater Rostock
C: Lehner;
P: Taranu
Spal-Lapkr 2016
Pn 07, t 22 Spal 2016
Pn 25 Lapkr 2016
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Volkstheater Rostock
C: Andrews / Borck;
P: Bartz
Rugs 2016-Kov 2017
Sk 18, t 24 Rugs 2016
Sk 02, Kt 06, Pn 28 Spal 2016
t 19 Lapkr 2016
Pn 02 Gruod 2016
01, t 21 Saus 2017
Kt 30 Kov 2017
Paris, Paris
Sopran
Volkstheater Rostock
C: Lehner;
P: Bartz
Rugs-Gruod 2016
Pn 16 Rugs 2016
Pn 14, t 29 Spal 2016
t 26 Lapkr 2016
Pn 16 Gruod 2016
Candide
Cunegonde
Volkstheater Rostock
C: Lehner;
P: Schall
Birz -Liep 2016
Sk 26, Kt 30 Birz 2016
Sk 03, Tr 06, Sk 10 Liep 2016
Candide
Cunegonde
Volkstheater Rostock
C: Lehner;
P: Schall
Bal 2016
Sk 10 Bal 2016
Die Entführung aus dem Serail (reduction)
Konstanze
Oper am Rhein, Düsseldorf
C: Stöcker;
P: Westerbarkei, Vohn
Kov-Bal 2016
Sk 27 Kov 2016
Sk 10 Bal 2016
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf, Opernhaus
C: Chien;
P: Hilsdorf
Vas-Kov 2016
Kt 25 Vas 2016
Kt 03, Sk 13, t 19 Kov 2016
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg, Theater Duisburg
C: Chien;
P: Hilsdorf
Vas 2016
Pn 05 Vas 2016
Concert
No role
Alte Oper, Frankfurt
Alte Oper
C: Falk;
2016Vas 2017
Kt 04, t 04 Vas 2016
04 Vas 2017
Concert
No role
Konzerthaus Dortmund
C: Anton;
Spal 2015-Saus 2016
Sk 25, Tr 28, Pn 30 Spal 2015
Pn 27 Lapkr 2015
t 12, Sk 20, An 22, t 26 Gruod 2015
02, Sk 10, t 16 Saus 2016
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Volkstheater Rostock
C: Andrews / Borck;
P: Bartz
Rugs 2015-Birz 2016
An 15 Rugs 2015
Sk 04, t 17 Spal 2015
Sk 01, Pn 13 Lapkr 2015
t 05, Pn 25 Gruod 2015
24 Saus 2016
Pn 12 Vas 2016
Sk 10 Bal 2016
t 11 Birz 2016
Le convenienze ed inconvenienze teatrali
Daria
Anhaltisches Theater Dessau
C: Carlberg;
P: Potocki
Lapkr 2014-Saus 2015
Sk 09, t 22 Lapkr 2014
Tr 03, Sk 28 Gruod 2014
10, t 31 Saus 2015
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Bonn, Opernhaus
C: Pell / Klewitz;
P: Severin, Hirsch
Kov-Bal 2014
Sk 23, t 29 Kov 2014
Kt 03, Sk 06, Pr 07, Pn 11, Sk 13 Bal 2014
Alcina
Alcina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Brinkmann;
P: Weigand
Le Toréador
Caroline
Wuppertaler Bühnen
C: Deutschmann;
P: Reinke,
Saus-Bal 2014
t 11, Pn 17, Sk 19, t 25, Pn 31 Saus 2014
Sk 09, Sk 16, Tr 19 Kov 2014
t 19 Bal 2014
Alcina
Alcina
Luzerner Theater
C: Arman;
P: Loschky
Rugs 2013-Bal 2014
Pn 27, Sk 29 Rugs 2013
Sk 06, Sk 20, Kt 24 Spal 2013
Pn 15 Lapkr 2013
Sk 08, t 14, Kt 26 Gruod 2013
04 Saus 2014
Sk 16, t 22 Vas 2014
t 05 Bal 2014
Die Fledermaus
Rosalinde
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Frannek;
P: Weigand
Rugs 2013-Bal 2014
Pn 27, Sk 29 Rugs 2013
Sk 06, Sk 20, Kt 24 Spal 2013
Pn 15 Lapkr 2013
Sk 08, t 14, Kt 26 Gruod 2013
04 Saus 2014
Sk 16, t 22 Vas 2014
t 05 Bal 2014
Die Fledermaus
Adele
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Frannek;
P: Weigand
Liep 2013
Pn 05, Sk 07 Liep 2013
L'elisir d'amore
Adina
Anhaltisches Theater Dessau
C: Carlberg;
P: Eimer
Vas-Birz 2013
Sk 24 Vas 2013
t 02, Kt 14, Pn 22, Sk 24, t 30 Kov 2013
Sk 07 Bal 2013
Kt 06, t 08, Sk 16, t 22 Birz 2013
Ein Maskenball
Oscar
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Frannek;
P: Weigand
Saus-Geg 2013
Sk 27 Saus 2013
Sk 03, t 16 Vas 2013
Sk 10, t 23, Kt 28 Kov 2013
Sk 14, Tr 17 Bal 2013
t 04, Sk 12 Geg 2013
Der Barbier von Barmen
Elena Hagenkötter
Wuppertaler Bühnen, Kleines Schauspielhaus
C: Brinkmann;
P: Reinke
Saus-Geg 2013
t 19, Tr 23, Pn 25 Saus 2013
Pn 15, Kt 21, An 26 Vas 2013
Pn 29 Kov 2013
Sk 07 Bal 2013
t 04, t 11, Kt 16 Geg 2013
Der Liebestrank
Adina
Stadttheater Osnabrück, Theater am Domhof
C: Inbal / Song;
P: Amaya
Gruod 2012-Birz 2013
t 01, Pn 07, Kt 13, Pn 21, Pn 28, Pr 31, Pr 31 Gruod 2012
03, Sk 06, Tr 09, Pn 11, Sk 27 Saus 2013
t 09, An 12, t 23, Kt 28, Kt 28 Vas 2013
Sk 24 Kov 2013
Pr 01 Bal 2013
An 21, Tr 29 Geg 2013
t 08 Birz 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Stadttheater Osnabrück, Theater am Domhof
C: Inbal;
P: Sutcliffe
Lapkr 2012-Vas 2013
t 10, An 13, Sk 18, Pn 30 Lapkr 2012
Tr 19, Kt 27, Pr 31, Pr 31 Gruod 2012
07, Sk 13, Kt 31 Saus 2013
Pn 08, Pr 11 Vas 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Staatstheater Nürnberg, Opernhaus
C: Káli;
P: Scozzi
Spal 2012-Kov 2013
Tr 31 Spal 2012
t 03, Sk 18, t 24 Lapkr 2012
Sk 02, t 08, t 22, Pr 31 Gruod 2012
12 Saus 2013
Pn 01, Sk 10 Vas 2013
Sk 03, Sk 10, Kt 21 Kov 2013
Glückliche Reise
Lona Vonderhoff
Wuppertaler Bühnen, Remscheid, Teo-Otto-Theater
C: Caspari;
P: Weigand
Spal 2012-Saus 2013
t 20, Kt 25 Spal 2012
Sk 04, Kt 08, t 10 Lapkr 2012
Pn 14, Tr 26 Gruod 2012
06 Saus 2013
Der Barbier von Sevilla
Rosina
Wuppertaler Bühnen, Solingen, Theater und Konzerthaus
C: Frannek;
P: Weigand
Rugs 2012-Saus 2013
Pn 14, Sk 16, t 29 Rugs 2012
Sk 14, Sk 28 Spal 2012
Pn 02 Lapkr 2012
t 01, Kt 06, Sk 23 Gruod 2012
05 Saus 2013
Der Freischütz
Ännchen
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Frannek;
P: Schwalbach
Liep 2012
Pn 06, t 07, An 10, Tr 18, Kt 19, Sk 22 Liep 2012
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Theater Heilbronn
C: Kowalewitz / Andresen;
P: Schall
Lapkr 2011-Geg 2012
t 26 Lapkr 2011
Pn 02, t 10, t 17, An 20, Pr 26 Gruod 2011
18, Tr 25, Pn 27 Saus 2012
Sk 04 Kov 2012
Kt 05, t 21 Bal 2012
Sk 13, Sk 20 Geg 2012
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Hagen
C: Ludwig;
P: Borowczak
Bal-Liep 2011
t 16, t 23, An 26, Pn 29 Bal 2011
t 18, Sk 26 Birz 2011
Sk 10 Liep 2011
Idomeneo
Elektra
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Griffiths;
P: Kreusch
Lapkr 2010-Bal 2011
Sk 07, Sk 14 Lapkr 2010
t 18 Gruod 2010
09, Pn 28 Saus 2011
Kt 10 Vas 2011
Sk 06, Kt 17 Kov 2011
Sk 17 Bal 2011
Der Vetter aus Dingsda
Julia de Werth
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Deutschmann;
P: Telfer
Bal 2010
Sk 11, Pn 30 Bal 2010
Proserpina
Proserpina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Frannek;
P: Neuenfels
Kov-Liep 2010
Sk 07, t 13, Pn 19, An 30 Kov 2010
Pn 09, Sk 18, t 24 Bal 2010
t 08 Geg 2010
t 12, Tr 23 Birz 2010
Pn 02 Liep 2010
L'elisir d'amore
Adina
Theater Bonn, Opernhaus
C: Sprenger;
P: Nemirova
Vas-Geg 2010
Pn 12, Sk 14, t 20, An 23 Vas 2010
Tr 03, Pn 12, An 30 Kov 2010
Sk 18, Kt 22 Bal 2010
Sk 16 Geg 2010
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Gärtnerplatztheater, München
C: Kowalewitz;
P: Schall
Lapkr 2009-Geg 2010
t 14, Tr 18, Pn 27 Lapkr 2009
Pn 04, Kt 10, An 15 Gruod 2009
09, Sk 24, t 30 Saus 2010
Tr 10, Sk 21 Vas 2010
Pn 12, Sk 21 Kov 2010
Sk 02 Geg 2010
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Theater Hagen
C: Steiner;
P: Weber-Schallauer
Lapkr 2009
Sk 08 Lapkr 2009
Hänsel und Gretel
Gretel
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Griffiths;
P: Weigand
Spal 2009
Sk 04, Pn 16 Spal 2009
Der Liebestrank
Adina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus

P: Schmalöer
Rugs-Spal 2009
Sk 27 Rugs 2009
t 03, Sk 11, Tr 14, t 17 Spal 2009
Fidelio
Marzelline
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Griffiths;
P: Weigand
Rugs 2009-Saus 2010
t 19 Rugs 2009
Sk 04, An 06, Kt 08, Pn 16, Sk 18, Tr 21, Pn 23, Sk 25 Spal 2009
Sk 01, Pn 06, Sk 15, Sk 29 Lapkr 2009
t 05, Tr 09, Kt 10, t 19, Pn 25 Gruod 2009
09, t 30 Saus 2010
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Landestheater Coburg
C: Seidlmeier;
P: Altenbeck
Rugs 2009-Saus 2010
t 05, An 08, Kt 17, Tr 23 Rugs 2009
Tr 14, Sk 18 Spal 2009
Tr 04, Sk 08, Sk 29 Lapkr 2009
Pn 11, t 19, Sk 27 Gruod 2009
08 Saus 2010
Street Scene
Greta Fiorentino
Theater Hagen
C: Ludwig;
P: Hovenbitzer
Birz 2009
Pn 05, t 06, Pn 19, t 20 Birz 2009
Der Liebestrank
Adina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus

P: Köhl
Vas-Geg 2009
t 07, Kt 12, Sk 15, t 21 Vas 2009
Pn 06, Kt 12, t 21, Pn 27 Kov 2009
t 18 Bal 2009
Sk 10, Pn 22 Geg 2009
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus

P: Treskow
Ifigenia in Tauride
Tomiri
Teo-Otto-Theater, Remscheid
C: Braun;
P: Quetes,
Rugs 2008
t 06 Rugs 2008
Lakmé
Lakmé
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Siberski;
Rugpj-Gruod 2008
Pn 22 Rugpj 2008
Tr 31, Tr 31 Gruod 2008
Der Vogelhändler
Christel
Wuppertaler Bühnen, Schauspielhaus
C: Stapel;
P: Robert
Rugs 2007-Birz 2008
15, 17, 26 Geg
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Halle
C: Knauff;
P: Halmen,
Rugs 2007
t 15 Rugs 2007
Don Pasquale
Norina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Christ;
P: Robert
Rugs 2007
Pn 07, t 08, Pn 21 Rugs 2007
Carmen
Frasquita
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Christ;
P: Carpentries
Spal-Gruod 2006
Kt 26 Spal 2006
Kt 02, Tr 15 Lapkr 2006
Pn 08, Sk 10, t 16, Pr 25, Kt 28 Gruod 2006
Hänsel und Gretel
Gretel
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Kamioka / Stapel;
P: Weigand
Birz 2006
t 10, An 13, Kt 15, Sk 18, t 24 Birz 2006
Macbeth
No role
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Christ / Wendeberg;
P: Dreißigacker, Kehr
Geg-Birz 2006
Pr 01, Pn 05, t 06, Sk 07, t 20, Sk 21 Geg 2006
t 10, Sk 11 Birz 2006
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Halle, Bad Lauchstädt, Goethe-Theater
C: Weise;
P: Halmen
Zaide
Zaide
Wuppertaler Bühnen
C: Pfund / Christ;
P: Angele, Kim,
Lapkr 2004-Bal 2005
Pn 12, Tr 17, Pn 26, Sk 28 Lapkr 2004
t 04, Sk 12 Gruod 2004
26, Pr 28 Kov 2005
Sk 03 Bal 2005
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Frankfurt, Opernhaus
C: Jones / Böer / Debus;
P: Kirchner
Bal 2004
t 10, Kt 15, Sk 18, Tr 21, Pn 23, Sk 25 Bal 2004
Flight
Controller
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Axelrod;
P: Nürnberger
Gruod 2003-Geg 2004
An 02, Pn 05, Pr 15, An 23, Kt 25 Gruod 2003
06 Saus 2004
Sk 21, Pn 26 Kov 2004
Pr 12, Sk 18 Bal 2004
t 01, Kt 20 Geg 2004
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Komische Oper Berlin

P: Kupfer
Birz 2003
Kt 12 Birz 2003
Hoffmanns Erzählungen
Olympia
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus

Lapkr 2002-Liep 2003
t 23, t 30 Lapkr 2002
Sk 08, Pn 27, Pr 30 Gruod 2002
16, Sk 16, Sk 23 Vas 2003
Pn 21 Kov 2003
An 01, An 01, t 12 Bal 2003
Pn 16 Geg 2003
An 24 Birz 2003
Pn 18 Liep 2003
Die Zauberflöte
Queen of the Night
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
C: Kurz / Zimmer;
P: Kirst
Elena Fink