Operabase
Wstęp
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontakt Operabase
Spektakle
* Spektakle
+ Sezon 18/19
Festiwale 2018
Najciekawsze wydarzenia
Articles
New & Rare
Artyści
* Artyści
* Agencje
Konkursy śpiewacze
Zespoły
* Zespoły
Mapy
Wypożyczenia
Informacje
Statystyki
Dziś...
Kronika opery
Przekład
en  it  fr  de  
es  pt  nl  cs  
da  et  el  ga  
lv  lt  hu  mt  
no  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Elena Fink, sopran : PRO ARTIST
* Strona ogólna
> Pro Artist Zaloguj Się

Elena Fink

Elena Fink

Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
I 2018
sob 27 I 2018
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Stadttheater Fürth
D: Gogou;
R: Prins
XII 2017-V 2018
nie 06, ro 16 V 2018
Arabella
Die Fiakermilli
Theater Kiel, Opernhaus
D: Fritzsch;
R: Schwarz
XII 2017-I 2018
pi 01 XII 2017
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge;
R: Weigand
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Anhaltisches Theater Dessau
D: Gogou;
R: Prins,
X-XII 2017
nie 22 X 2017
sob 04, sob 25 XI 2017
nie 31, nie 31 XII 2017
Lady Hamilton
Amy Lyons
Anhaltisches Theater Dessau
D: Gogou;
R: Weigand
X 2017-III 2018
czw 23 XI 2017
Candide
Cunegunde
Theater Bremen, Theater am Goetheplatz
D: Ward;
R: Štorman
II-IV 2017
czw 16 II 2017
czw 02, nie 05, sob 11, pi 17 III 2017
pi 07 IV 2017
Candide
Cunegonde
Staatsoper Hannover, Opernhaus
D: Burns;
R: Davids
II 2017
sob 04 II 2017
Eur-Oper-Gala 2017
Various
Konzerthaus Dortmund
D: Marik;
XI 2016-II 2017
sob 05, sob 12, pi 25 XI 2016
sob 03, nie 25 XII 2016
07 I 2017
nie 19 II 2017
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge;
R: Weigand
XI 2016-IV 2017
sob 05, pi 11, czw 17 XI 2016
nie 18, pon 26 XII 2016
07 I 2017
pi 14, nie 16, sob 22 IV 2017
Der Messias
Sopran
Volkstheater Rostock
D: Lehner;
R: Taranu
X-XI 2016
pi 07, sob 22 X 2016
pi 25 XI 2016
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Volkstheater Rostock
D: Andrews / Borck;
R: Bartz
IX 2016-III 2017
nie 18, sob 24 IX 2016
nie 02, czw 06, pi 28 X 2016
sob 19 XI 2016
pi 02 XII 2016
01, sob 21 I 2017
czw 30 III 2017
Paris, Paris
Sopran
Volkstheater Rostock
D: Lehner;
R: Bartz
IX-XII 2016
pi 16 IX 2016
pi 14, sob 29 X 2016
sob 26 XI 2016
pi 16 XII 2016
Candide
Cunegonde
Volkstheater Rostock
D: Lehner;
R: Schall
VI-VII 2016
nie 26, czw 30 VI 2016
nie 03, ro 06, nie 10 VII 2016
Candide
Cunegonde
Volkstheater Rostock
D: Lehner;
R: Schall
IV 2016
nie 10 IV 2016
Die Entführung aus dem Serail (reduction)
Konstanze
Oper am Rhein, Düsseldorf
D: Stöcker;
R: Westerbarkei, Vohn
III-IV 2016
nie 27 III 2016
nie 10 IV 2016
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf, Opernhaus
D: Chien;
R: Hilsdorf
II-III 2016
czw 25 II 2016
czw 03, nie 13, sob 19 III 2016
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg, Theater Duisburg
D: Chien;
R: Hilsdorf
II 2016
pi 05 II 2016
Concert
No role
Alte Oper, Frankfurt
Alte Oper
D: Falk;
2016II 2017
czw 04, sob 04 II 2016
04 II 2017
Concert
No role
Konzerthaus Dortmund
D: Anton;
X 2015-I 2016
nie 25, ro 28, pi 30 X 2015
pi 27 XI 2015
sob 12, nie 20, wto 22, sob 26 XII 2015
02, nie 10, sob 16 I 2016
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Volkstheater Rostock
D: Andrews / Borck;
R: Bartz
IX 2015-VI 2016
wto 15 IX 2015
nie 04, sob 17 X 2015
nie 01, pi 13 XI 2015
sob 05, pi 25 XII 2015
24 I 2016
pi 12 II 2016
nie 10 IV 2016
sob 11 VI 2016
Le convenienze ed inconvenienze teatrali
Daria
Anhaltisches Theater Dessau
D: Carlberg;
R: Potocki
XI 2014-I 2015
nie 09, sob 22 XI 2014
ro 03, nie 28 XII 2014
10, sob 31 I 2015
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Bonn, Opernhaus
D: Pell / Klewitz;
R: Severin, Hirsch
III-IV 2014
nie 23, sob 29 III 2014
czw 03, nie 06, pon 07, pi 11, nie 13 IV 2014
Alcina
Alcina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Brinkmann;
R: Weigand
Le Toréador
Caroline
Wuppertaler Bühnen
D: Deutschmann;
R: Reinke,
I-IV 2014
sob 11, pi 17, nie 19, sob 25, pi 31 I 2014
nie 09, nie 16, ro 19 III 2014
sob 19 IV 2014
Alcina
Alcina
Luzerner Theater
D: Arman;
R: Loschky
IX 2013-IV 2014
pi 27, nie 29 IX 2013
nie 06, nie 20, czw 24 X 2013
pi 15 XI 2013
nie 08, sob 14, czw 26 XII 2013
04 I 2014
nie 16, sob 22 II 2014
sob 05 IV 2014
Die Fledermaus
Rosalinde
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Weigand
IX 2013-IV 2014
pi 27, nie 29 IX 2013
nie 06, nie 20, czw 24 X 2013
pi 15 XI 2013
nie 08, sob 14, czw 26 XII 2013
04 I 2014
nie 16, sob 22 II 2014
sob 05 IV 2014
Die Fledermaus
Adele
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Weigand
VII 2013
pi 05, nie 07 VII 2013
L'elisir d'amore
Adina
Anhaltisches Theater Dessau
D: Carlberg;
R: Eimer
II-VI 2013
nie 24 II 2013
sob 02, czw 14, pi 22, nie 24, sob 30 III 2013
nie 07 IV 2013
czw 06, sob 08, nie 16, sob 22 VI 2013
Ein Maskenball
Oscar
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Weigand
I-V 2013
nie 27 I 2013
nie 03, sob 16 II 2013
nie 10, sob 23, czw 28 III 2013
nie 14, ro 17 IV 2013
sob 04, nie 12 V 2013
Der Barbier von Barmen
Elena Hagenkötter
Wuppertaler Bühnen, Kleines Schauspielhaus
D: Brinkmann;
R: Reinke
I-V 2013
sob 19, ro 23, pi 25 I 2013
pi 15, czw 21, wto 26 II 2013
pi 29 III 2013
nie 07 IV 2013
sob 04, sob 11, czw 16 V 2013
Der Liebestrank
Adina
Stadttheater Osnabrück, Theater am Domhof
D: Inbal / Song;
R: Amaya
XII 2012-VI 2013
sob 01, pi 07, czw 13, pi 21, pi 28, pon 31, pon 31 XII 2012
03, nie 06, ro 09, pi 11, nie 27 I 2013
sob 09, wto 12, sob 23, czw 28, czw 28 II 2013
nie 24 III 2013
pon 01 IV 2013
wto 21, ro 29 V 2013
sob 08 VI 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Stadttheater Osnabrück, Theater am Domhof
D: Inbal;
R: Sutcliffe
XI 2012-II 2013
sob 10, wto 13, nie 18, pi 30 XI 2012
ro 19, czw 27, pon 31, pon 31 XII 2012
07, nie 13, czw 31 I 2013
pi 08, pon 11 II 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Staatstheater Nürnberg, Opernhaus
D: Káli;
R: Scozzi
X 2012-III 2013
ro 31 X 2012
sob 03, nie 18, sob 24 XI 2012
nie 02, sob 08, sob 22, pon 31 XII 2012
12 I 2013
pi 01, nie 10 II 2013
nie 03, nie 10, czw 21 III 2013
Glückliche Reise
Lona Vonderhoff
Wuppertaler Bühnen, Remscheid, Teo-Otto-Theater
D: Caspari;
R: Weigand
X 2012-I 2013
sob 20, czw 25 X 2012
nie 04, czw 08, sob 10 XI 2012
pi 14, ro 26 XII 2012
06 I 2013
Der Barbier von Sevilla
Rosina
Wuppertaler Bühnen, Solingen, Theater und Konzerthaus
D: Frannek;
R: Weigand
IX 2012-I 2013
pi 14, nie 16, sob 29 IX 2012
nie 14, nie 28 X 2012
pi 02 XI 2012
sob 01, czw 06, nie 23 XII 2012
05 I 2013
Der Freischütz
Ännchen
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Schwalbach
VII 2012
pi 06, sob 07, wto 10, ro 18, czw 19, nie 22 VII 2012
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Theater Heilbronn
D: Kowalewitz / Andresen;
R: Schall
XI 2011-V 2012
sob 26 XI 2011
pi 02, sob 10, sob 17, wto 20, pon 26 XII 2011
18, ro 25, pi 27 I 2012
nie 04 III 2012
czw 05, sob 21 IV 2012
nie 13, nie 20 V 2012
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Hagen
D: Ludwig;
R: Borowczak
IV-VII 2011
sob 16, sob 23, wto 26, pi 29 IV 2011
sob 18, nie 26 VI 2011
nie 10 VII 2011
Idomeneo
Elektra
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Griffiths;
R: Kreusch
XI 2010-IV 2011
nie 07, nie 14 XI 2010
sob 18 XII 2010
09, pi 28 I 2011
czw 10 II 2011
nie 06, czw 17 III 2011
nie 17 IV 2011
Der Vetter aus Dingsda
Julia de Werth
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Deutschmann;
R: Telfer
IV 2010
nie 11, pi 30 IV 2010
Proserpina
Proserpina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Frannek;
R: Neuenfels
III-VII 2010
nie 07, sob 13, pi 19, wto 30 III 2010
pi 09, nie 18, sob 24 IV 2010
sob 08 V 2010
sob 12, ro 23 VI 2010
pi 02 VII 2010
L'elisir d'amore
Adina
Theater Bonn, Opernhaus
D: Sprenger;
R: Nemirova
II-V 2010
pi 12, nie 14, sob 20, wto 23 II 2010
ro 03, pi 12, wto 30 III 2010
nie 18, czw 22 IV 2010
nie 16 V 2010
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Gärtnerplatztheater, München
D: Kowalewitz;
R: Schall
XI 2009-V 2010
sob 14, ro 18, pi 27 XI 2009
pi 04, czw 10, wto 15 XII 2009
09, nie 24, sob 30 I 2010
ro 10, nie 21 II 2010
pi 12, nie 21 III 2010
nie 02 V 2010
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Theater Hagen
D: Steiner;
R: Weber-Schallauer
XI 2009
nie 08 XI 2009
Hänsel und Gretel
Gretel
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Griffiths;
R: Weigand
X 2009
nie 04, pi 16 X 2009
Der Liebestrank
Adina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus

R: Schmalöer
IX-X 2009
nie 27 IX 2009
sob 03, nie 11, ro 14, sob 17 X 2009
Fidelio
Marzelline
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Griffiths;
R: Weigand
IX 2009-I 2010
sob 19 IX 2009
nie 04, wto 06, czw 08, pi 16, nie 18, ro 21, pi 23, nie 25 X 2009
nie 01, pi 06, nie 15, nie 29 XI 2009
sob 05, ro 09, czw 10, sob 19, pi 25 XII 2009
09, sob 30 I 2010
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Landestheater Coburg
D: Seidlmeier;
R: Altenbeck
IX 2009-I 2010
sob 05, wto 08, czw 17, ro 23 IX 2009
ro 14, nie 18 X 2009
ro 04, nie 08, nie 29 XI 2009
pi 11, sob 19, nie 27 XII 2009
08 I 2010
Street Scene
Greta Fiorentino
Theater Hagen
D: Ludwig;
R: Hovenbitzer
VI 2009
pi 05, sob 06, pi 19, sob 20 VI 2009
Der Liebestrank
Adina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus

R: Köhl
II-V 2009
sob 07, czw 12, nie 15, sob 21 II 2009
pi 06, czw 12, sob 21, pi 27 III 2009
sob 18 IV 2009
nie 10, pi 22 V 2009
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus

R: Treskow
Ifigenia in Tauride
Tomiri
Teo-Otto-Theater, Remscheid
D: Braun;
R: Quetes,
IX 2008
sob 06 IX 2008
Lakmé
Lakmé
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Siberski;
VIII-XII 2008
pi 22 VIII 2008
ro 31, ro 31 XII 2008
Der Vogelhändler
Christel
Wuppertaler Bühnen, Schauspielhaus
D: Stapel;
R: Robert
IX 2007-VI 2008
15, 17, 26 V
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Halle
D: Knauff;
R: Halmen,
IX 2007
sob 15 IX 2007
Don Pasquale
Norina
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Christ;
R: Robert
IX 2007
pi 07, sob 08, pi 21 IX 2007
Carmen
Frasquita
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Christ;
R: Carpentries
X-XII 2006
czw 26 X 2006
czw 02, ro 15 XI 2006
pi 08, nie 10, sob 16, pon 25, czw 28 XII 2006
Hänsel und Gretel
Gretel
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Kamioka / Stapel;
R: Weigand
VI 2006
sob 10, wto 13, czw 15, nie 18, sob 24 VI 2006
Macbeth
No role
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
D: Christ / Wendeberg;
R: Dreißigacker, Kehr
V-VI 2006
pon 01, pi 05, sob 06, nie 07, sob 20, nie 21 V 2006
sob 10, nie 11 VI 2006
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Halle, Bad Lauchstädt, Goethe-Theater
D: Weise;
R: Halmen
Zaide
Zaide
Wuppertaler Bühnen
D: Pfund / Christ;
R: Angele, Kim,
XI 2004-IV 2005
pi 12, ro 17, pi 26, nie 28 XI 2004
sob 04, nie 12 XII 2004
26, pon 28 III 2005
nie 03 IV 2005
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Frankfurt, Opernhaus
D: Jones / Böer / Debus;
R: Kirchner
IV 2004
sob 10, czw 15, nie 18, ro 21, pi 23, nie 25 IV 2004
Flight
Controller
Oper Leipzig, Opernhaus
D: Axelrod;
R: Nürnberger
XII 2003-V 2004
wto 02, pi 05, pon 15, wto 23, czw 25 XII 2003
06 I 2004
nie 21, pi 26 III 2004
pon 12, nie 18 IV 2004
sob 01, czw 20 V 2004
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Komische Oper Berlin

R: Kupfer
VI 2003
czw 12 VI 2003
Hoffmanns Erzählungen
Olympia
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus

XI 2002-VII 2003
sob 23, sob 30 XI 2002
nie 08, pi 27, pon 30 XII 2002
16, nie 16, nie 23 II 2003
pi 21 III 2003
wto 01, wto 01, sob 12 IV 2003
pi 16 V 2003
wto 24 VI 2003
pi 18 VII 2003
Die Zauberflöte
Queen of the Night
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
D: Kurz / Zimmer;
R: Kirst
Elena Fink