Operabase
Įžanga
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontaktai Operabase
Spektakliai
* Spektakliai
+ Sezonas 18/19
Festivaliai 2018
Svarbiausi renginiai
Articles
New & Rare
Menininkai
* Menininkai
* Vadybininkai
Dainavimas konkursai
Operos teatrai
* Operos teatrai
Žemėlapiai
Nuomojami spektakliai
Nuoroda
Statistika
Šiandien...
Operos meno raida
Vertimas
en  it  fr  de  
es  pt  nl  cs  
da  et  el  ga  
lv  hu  mt  no  
pl  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Lucia Lucas, baritonas : PRO ARTIST
* Visuomenės svetainė
> Pro Artist Prisijungti

Lucia Lucas

Lucia Lucas

Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Rugs-Lapkr 2018
t 08, Sk 16, Sk 30 Rugs 2018
Sk 14 Spal 2018
t 03, Pn 23 Lapkr 2018
Die Walküre
Wotan
Theater Magdeburg, Opernhaus
C: Ishii;
P: Peters-Messer
Rugs-Gruod 2017
t 23 Rugs 2017
Sk 08 Spal 2017
t 02 Gruod 2017
Rigoletto
Graf von Monterone
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Pell;
P: Kuljabin
Rugs-Gruod 2017
t 16 Rugs 2017
Sk 01, t 14 Spal 2017
Pn 15 Gruod 2017
Surrogate cities/Götterdämmerung
Hagen
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Pell;
P: Scheib
Bal-Birz 2017
Sk 09, t 15, Sk 23 Bal 2017
Tr 31 Geg 2017
Pn 09, Kt 22, t 24 Birz 2017
Rigoletto
Graf von Monterone
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Pell;
P: Kuljabin
Vas 2017
t 18, Sk 19, An 21 Vas 2017
Madama Butterfly
Sharpless
Lyric Opera, Dublin, National Concert Hall
C: Rigby;
P: Coates
Gruod 2016-Birz 2017
t 03 Gruod 2016
14 Birz 2017
Don Giovanni
Komtur
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Pell;
P: Schulte-Michels
Spal 2016-Saus 2017
t 29 Spal 2016
An 01, Kt 03, Tr 30 Lapkr 2016
Tr 14, Kt 15, Pr 26 Gruod 2016
22 Saus 2017
Die Liebe zu den drei Orangen
Celio
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Pell;
P: Welker
Rugs 2016-Vas 2017
Tr 28 Rugs 2016
Sk 02, t 08, Kt 20 Spal 2016
Kt 03, t 12, An 15 Lapkr 2016
05, Pn 27 Saus 2017
Pn 10 Vas 2017
I Capuleti e i Montecchi
Capellio
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Squeo;
P: Hecker
Rugs-Gruod 2016
Sk 18, Pn 23 Rugs 2016
t 01, Sk 09, t 22 Spal 2016
t 05 Lapkr 2016
Sk 18 Gruod 2016
Hoffmanns Erzählungen
Lindorf/Coppelius/Miracle/Dapertutto
Wuppertaler Bühnen, Opernhaus
C: Parry / Pell;
P: Edwards, Lowery, Alden, Levant
Birz -Liep 2016
t 04, Sk 12, t 18 Birz 2016
t 02, Pn 08, t 23 Liep 2016
I Capuleti e i Montecchi
Capellio
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Squeo;
P: Hecker
Geg-Liep 2016
t 07, Pn 20 Geg 2016
Pn 24 Birz 2016
Tr 13 Liep 2016
Carmen
Escamillo
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: NN;
P: Thorwald
Spal 2015-Kov 2016
t 31 Spal 2015
Pn 06, Sk 29 Lapkr 2015
t 05 Gruod 2015
08 Saus 2016
Kt 04 Vas 2016
Pn 04, Pn 18, Tr 30 Kov 2016
Iphigenie auf Tauris
Thoas
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Squeo;
P: Siegert
Spal 2015-Saus 2016
Kt 29 Spal 2015
Pn 13 Lapkr 2015
An 08 Gruod 2015
14 Saus 2016
La bohème
Marcello
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Bergmann
Spal 2015-Bal 2016
Sk 18, Kt 22 Spal 2015
Sk 08, t 28 Lapkr 2015
Sk 27 Gruod 2015
15 Saus 2016
t 06 Vas 2016
Kt 10 Kov 2016
Tr 06, Pn 22 Bal 2016
Le prophète
Mathisen
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Kratzer
Rugs 2015-Bal 2016
Sk 20, Tr 23 Rugs 2015
Sk 11, Tr 28 Spal 2015
t 07, Pn 20 Lapkr 2015
An 15 Gruod 2015
09 Saus 2016
Tr 02, t 19 Kov 2016
Pn 15 Bal 2016
Falstaff
Ford
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Spirei
Birz -Liep 2015
t 13, Tr 17, Pn 26 Birz 2015
Kt 02, Sk 05, An 14 Liep 2015
Iphigenie auf Tauris
Thoas
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Gedschold;
P: Siegert
Kov-Birz 2015
t 07, t 14, Pn 20, Kt 26 Kov 2015
Pn 10, Kt 16 Bal 2015
Pn 08 Geg 2015
Tr 03 Birz 2015
Samson und Dalila
Le Grand-Prêtre de Dagon
Staatstheater Darmstadt
C: Grandy;
P: Levant
Saus-Liep 2015
t 24, Tr 28, t 31 Saus 2015
Pn 13 Vas 2015
t 14, An 31 Kov 2015
Sk 05, t 18, Kt 23 Bal 2015
Sk 17, Sk 31 Geg 2015
t 06, Pn 12, Tr 24 Birz 2015
Tr 08 Liep 2015
La bohème
Marcello
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Bergmann
Saus-Geg 2015
t 10 Saus 2015
Kt 12 Vas 2015
Pn 06 Kov 2015
t 11, Pn 24 Bal 2015
Kt 28 Geg 2015
Die Zauberflöte
Sprecher
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Wagner / Thorau;
P: Peters
Gruod 2014-Geg 2015
Pn 26, An 30 Gruod 2014
16 Bal 2015
Tr 27 Geg 2015
Tosca
Mesner
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Dew
Gruod 2014-Liep 2015
t 13, Kt 18, Sk 28, Sk 28, Tr 31 Gruod 2014
03, Pn 09, Pn 16 Saus 2015
Pn 06 Vas 2015
t 21 Kov 2015
Pn 17, Kt 30 Bal 2015
t 02, Tr 13, Pn 15 Geg 2015
An 16, An 16 Birz 2015
Pn 03 Liep 2015
Fantasio
Spark
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Schüller;
P: Mottl
Lapkr 2014
Sk 23 Lapkr 2014
Recital
Bariton
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Kleines Haus

Spal-Gruod 2014
Sk 26 Spal 2014
Sk 16 Lapkr 2014
Sk 07 Gruod 2014
Die Meistersinger von Nürnberg
Fritz Kothner
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown / Gedschold;
P: Kratzer
Spal-Gruod 2014
Sk 05 Spal 2014
t 01, t 22 Lapkr 2014
t 06 Gruod 2014
Ein Maskenball
Ribbing
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig / Gedschold;
P: Stiehl
Rugs 2014-Vas 2015
Kt 25 Rugs 2014
Pn 24, Pn 31 Spal 2014
Pn 07, t 29 Lapkr 2014
An 16 Gruod 2014
07, t 17 Saus 2015
t 07, Sk 15 Vas 2015
Boris Godunow
Wassili Iwanowitsch Schuiski
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig / Gedschold;
P: Hermann
Liep 2014
t 19, Tr 23, t 26 Liep 2014
Boris Godunow
Warlaam
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Hermann
Bal-Liep 2014
Sk 27 Bal 2014
Tr 07, Sk 11 Geg 2014
Sk 01, Sk 08, Kt 19 Birz 2014
t 12 Liep 2014
Die Meistersinger von Nürnberg
Fritz Kothner
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Kratzer
Vas-Bal 2014
Sk 09 Vas 2014
Sk 16 Kov 2014
Sk 20 Bal 2014
Tannhäuser
Biterolf
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Stiehl
Saus-Geg 2014
t 25, Kt 30 Saus 2014
Kt 13 Vas 2014
Pn 07 Kov 2014
Tr 16 Bal 2014
t 10, Kt 15, Tr 21, Sk 25 Geg 2014
Doctor Atomic
Edward Teller
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Sharon
Saus-Birz 2014
Sk 12 Saus 2014
t 15 Vas 2014
t 15, Tr 19 Kov 2014
An 06 Geg 2014
t 28 Birz 2014
Die Zauberflöte
Sprecher
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Gedschold;
P: Peters
Spal 2013-Birz 2014
t 12, Tr 16 Spal 2013
t 09, An 19 Lapkr 2013
Kt 26 Gruod 2013
28 Saus 2014
Kt 20 Vas 2014
Kt 27 Kov 2014
t 05, t 12 Bal 2014
Pn 09, Kt 22 Geg 2014
Pn 06, Tr 11, Pn 27 Birz 2014
Ein Maskenball
Ribbing
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig / Gedschold;
P: Stiehl
Spal-Lapkr 2013
Kt 03, Kt 17, t 26, Tr 30 Spal 2013
Sk 10, Kt 14, Tr 27 Lapkr 2013
Die Regimentstochter
Hortensius
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Thorau;
P: Eggers
Rugs 2013-Saus 2014
t 21 Rugs 2013
Sk 13, Kt 31 Spal 2013
Tr 27 Lapkr 2013
07, Pn 17 Saus 2014
Die Hochzeit des Figaro
Figaro
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Fieber
Rugs-Lapkr 2013
Sk 15, Pn 20 Rugs 2013
Sk 06, Pn 18 Spal 2013
Kt 07, Pn 22, t 30 Lapkr 2013
Peter Grimes
Hobson
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Alden
Bal-Liep 2013
t 20, Tr 24 Bal 2013
Pn 10, Pn 24 Geg 2013
An 11, Pn 14, Sk 30 Birz 2013
Tr 03 Liep 2013
Die Regimentstochter
Hortensius
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Eggers
Kov 2013
Tr 27 Kov 2013
Das Rheingold
Fasolt
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Krief
Saus-Vas 2013
Sk 13, Kt 17, t 19 Saus 2013
t 02 Vas 2013
Les Troyens
Panthée
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Hermann
Gruod 2012-Bal 2013
An 25 Gruod 2012
18 Saus 2013
t 09 Vas 2013
t 06 Bal 2013
Die Zauberflöte
Sprecher
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Gedschold;
P: Peters
Spal-Lapkr 2012
Pn 26 Spal 2012
Sk 11, An 20, Pn 30 Lapkr 2012
Wallenberg
Wallenberg
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Kratzer
Spal-Lapkr 2012
Pn 26 Spal 2012
Sk 11, An 20, Pn 30 Lapkr 2012
Wallenberg
2. Gast/Amerikanischer General
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Kratzer
Spal-Gruod 2012
Sk 14, Tr 24 Spal 2012
Pn 02, Kt 08 Lapkr 2012
Sk 30 Gruod 2012
Romeo und Julia auf dem Dorfe
Marti
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Siegert
Spal 2012
Tr 10, Kt 18, t 27 Spal 2012
Rigoletto
Il Conte di Monterone
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Lucassen
Spal 2012-Birz 2013
Sk 07, Pn 12, Sk 28 Spal 2012
Kt 01 Lapkr 2012
Sk 09 Gruod 2012
10 Vas 2013
Sk 03 Kov 2013
Kt 09, Kt 30 Geg 2013
Sk 09 Birz 2013
Tannhäuser
Biterolf
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Stiehl
Bal-Liep 2012
t 28 Bal 2012
Tr 09 Geg 2012
t 02, t 09 Birz 2012
Tr 04 Liep 2012
Don Giovanni
Leporello
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Hochstenbach;
P: Tannenbaum
Vas 2012
t 04 Vas 2012
Recital
Bariton
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Kleines Haus

Saus-Geg 2012
t 28 Saus 2012
Tr 01, Pn 10, An 28 Vas 2012
Kt 05, Pn 27 Bal 2012
t 12 Geg 2012
Romeo und Julia auf dem Dorfe
Marti
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown;
P: Siegert
Lapkr-Gruod 2011
Sk 27 Lapkr 2011
Pn 16, Pr 26 Gruod 2011
Tosca
Sagrestano
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Gedschold;
P: Dew
Lapkr 2011-Birz 2012
Sk 06, t 12, Pn 18 Lapkr 2011
t 03, t 10, Pn 30 Gruod 2011
21 Saus 2012
Sk 08, Pn 13, Kt 26 Bal 2012
Tr 16 Geg 2012
An 12 Birz 2012
Rigoletto
Il Conte di Monterone
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Willig;
P: Lucassen
Spal 2011-Vas 2012
t 15, Pn 21, t 29 Spal 2011
Tr 09, Kt 10, Sk 20, Tr 30 Lapkr 2011
Kt 01 Gruod 2011
10, Tr 11 Saus 2012
Kt 02, Pn 03, Sk 12 Vas 2012
Les Troyens
Panthée
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
C: Brown;
P: Hermann
Bal-Liep 2011
Pn 29 Bal 2011
Pn 06, Pr 09, t 21 Geg 2011
Kt 09, t 18 Birz 2011
An 05 Liep 2011
Vom Meer
Dr Wangel
Theater und Orchester Heidelberg, Opernzelt
C: Holm / Hentschel;
P: Øglaend
Lapkr 2010-Bal 2011
Sk 07, Kt 11, Sk 14, Sk 21 Lapkr 2010
An 28 Gruod 2010
14, Tr 26 Saus 2011
Pr 07, Kt 24 Vas 2011
t 05 Kov 2011
Pn 01 Bal 2011
Fidelio
Don Fernanado
Theater und Orchester Heidelberg, Heidelberg
C: Holm / Mallwitz;
P: Holm
Spal 2010-Vas 2011
Sk 10, t 30 Spal 2010
An 23 Lapkr 2010
29 Saus 2011
t 26 Vas 2011
Die Zauberflöte
Sprecher
Theater und Orchester Heidelberg, Heidelberg
C: Meister / Holm / Mallwitz / Hentschel / Schweiger;
P: Kratzer
Rugs 2010-Kov 2011
t 25 Rugs 2010
An 12, t 16, Tr 20 Spal 2010
Pn 19, t 27 Lapkr 2010
Pn 17 Gruod 2010
16 Saus 2011
Tr 02, Sk 20 Vas 2011
Tr 23 Kov 2011
Orpheus in der Unterwelt
Jupiter
Theater und Orchester Heidelberg, Heidelberg
C: Mallwitz / Hentschel / Schwarz / Schweiger;
P: Cremer
Geg-Birz 2010
t 08, Kt 13, Sk 23 Geg 2010
t 05 Birz 2010
Turandot
Ein Mandarin
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Campellone;
P: Fioroni
Vas-Kov 2010
Tr 24, Kt 25, t 27, Sk 28 Vas 2010
Kt 04, Pn 05, Sk 07, Tr 10 Kov 2010
Peter Grimes
Hobson
Teatro Regio di Torino, Torino
C: Sado;
P: Decker, Carpentries
Saus 2010
Pn 22, t 23, Sk 24, An 26, Tr 27, Pn 29, t 30, Sk 31 Saus 2010
Idomeneo
La voce dell'oracolo di Nettuno
Teatro Regio di Torino, Torino
C: Netopil;
P: Livermore
Saus-Birz 2010
t 16 Saus 2010
t 06, Kt 25, An 30 Kov 2010
Pn 21, Pr 24, t 29 Geg 2010
An 01 Birz 2010
Tosca
Ein Schließer
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Allemandi / Foremny;
P: Barlog
Lapkr 2009
Sk 22, t 28 Lapkr 2009
Tristan und Isolde
Steuermann
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Steinberg;
P: Friedrich
Spal-Lapkr 2009
Pn 30 Spal 2009
Pr 02, Kt 05 Lapkr 2009
Ein Maskenball
Graf Horn
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Armiliato;
P: Friedrich
Rugs-Gruod 2009
Sk 27 Rugs 2009
Kt 01, Kt 08, Sk 11, Sk 18 Spal 2009
t 05, Sk 13 Gruod 2009
Die Frau ohne Schatten
Stimmen der Wächter der Stadt
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Schirmer / Rogister / Kober;
P: Harms
Rugs 2009-Bal 2010
Pn 11 Rugs 2009
t 03, Kt 29 Spal 2009
t 14 Lapkr 2009
Pn 18 Gruod 2009
15, t 23 Saus 2010
Kt 18 Vas 2010
Pr 15, Tr 31 Kov 2010
Pn 02 Bal 2010
Die Zauberflöte
2. Geharnischter
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Foremny / Rogister;
P: Krämer
Birz -Liep 2007
t 30 Birz 2007
An 03, Sk 08, Tr 11, Pn 13 Liep 2007
Otello
Montano
Des Moines Metro Opera
C: Larsen;
P: Larsen
Lucia Lucas