Operabase
Įžanga
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontaktai Operabase
Spektakliai
* Spektakliai
+ Sezonas 18/19
Festivaliai 2018
Svarbiausi renginiai
Articles
New & Rare
Menininkai
* Menininkai
* Vadybininkai
Dainavimas konkursai
Operos teatrai
* Operos teatrai
Žemėlapiai
Nuomojami spektakliai
Nuoroda
Statistika
Šiandien...
Operos meno raida
Vertimas
en  it  fr  de  
es  pt  nl  cs  
da  et  el  ga  
lv  hu  mt  no  
pl  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Manuela Uhl, sopranas : PRO ARTIST
* Visuomenės svetainė
> Pro Artist Prisijungti

Manuela Uhl

Manuela Uhl

Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Geg-Birz 2019
Pn 31 Geg 2019
An 04 Birz 2019
Die tote Stadt
Marietta
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
C: Jurowski;
P: Bösch
Saus-Bal 2019
Sk 13 Saus 2019
Tr 27 Vas 2019
t 27 Bal 2019
Salome
Salome
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Stiehl
Geg 2018
An 08 Geg 2018
Fidelio
Leonore
Suntory Hall, Tokyo
Main Hall
C: Chung;
Fidelio
Leonore
Tokyo Philharmonic Orchestra
C: Chung;
Kov-Bal 2018
t 03, Kt 08, Sk 11, Tr 14, t 17, Tr 21 Kov 2018
Pn 06, Pn 13, Sk 22 Bal 2018
Ariane et Barbe-bleue
Ariane
Oper Graz, Opernhaus
C: Kluttig / Burkert;
P: Loschky
Gruod 2017-Vas 2018
t 16, Tr 20 Gruod 2017
02, Sk 07, Sk 21 Saus 2018
Pn 02 Vas 2018
Die tote Stadt
Marietta
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
C: Tate;
P: Bösch
Spal 2017-Kov 2018
t 14, Pn 20 Spal 2017
t 16 Gruod 2017
10 Kov 2018
Salome
Salome
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Stiehl
Liep 2017
An 18, Pn 21, t 22, Sk 23, An 25 Liep 2017
El Caballero de la Rosa
La Mariscala
Teatro Colón, Buenos Aires
C: Pérez;
P: Carsen
Bal 2017
Sk 09, An 11, Kt 13, t 15 Bal 2017
Elektra
Crisotemide
Teatro di San Carlo, Napoli
C: Valčuha;
P: Grüber, Hammer
Kov-Geg 2017
Sk 19, t 25 Kov 2017
Kt 20, Sk 23 Bal 2017
Sk 07 Geg 2017
Doktor Faust
Herzogin von Parma
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
C: Netopil;
P: Warner
Gruod 2016-Vas 2017
Sk 04, Sk 11, t 17 Gruod 2016
02, Sk 05 Vas 2017
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper Berlin
C: Kober / Runnicles;
P: Holten
Lapkr 2016-Vas 2017
Pn 18, An 22 Lapkr 2016
Pn 02 Gruod 2016
13, Pr 20 Vas 2017
Salome
Salome
Deutsche Oper Berlin
C: Tate;
P: Guth
Spal-Lapkr 2016
Pn 21, Pn 28 Spal 2016
Kt 03, Sk 06, Pn 11 Lapkr 2016
Lohengrin
Elsa von Brabant
Oper Frankfurt, Opernhaus
C: Blunier;
P: Herzog
Rugs 2016
Pn 23, Pr 26 Rugs 2016
Elektra
Chrysothemis
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
C: Kober;
P: Frey
Birz -Liep 2016
t 25 Birz 2016
Pn 08 Liep 2016
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf, Opernhaus
C: Kober;
P: Schenk
Geg-Birz 2016
Pr 23, Kt 26, Sk 29 Geg 2016
Tr 01, t 04 Birz 2016
Lohengrin
Elsa Von Brabant
New National Theatre Tokyo
C: Iimori;
P: Stegmann
Geg 2016
Pn 13, t 21, Sk 29 Geg 2016
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg, Theater Duisburg
C: Kober;
P: Schenk
Bal 2016
Sk 17, An 19 Bal 2016
Salome
Salome
Théâtres de la Ville de Luxembourg, Grand Théâtre
Grande Salle
C: Soltesz;
P: Guth
Bal-Birz 2016
Sk 03, Kt 07 Bal 2016
Kt 23, Sk 26 Birz 2016
Elektra
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin
C: Runnicles;
P: Harms
Kov-Bal 2016
t 12, Pn 18 Kov 2016
t 09 Bal 2016
Die Liebe der Danae
Danae
Deutsche Oper Berlin
C: Weigle;
P: Harms
Vas-Kov 2016
Pn 19, Pr 22, Kt 25, t 27, Sk 28 Vas 2016
An 01, Kt 03, Pn 04, t 05 Kov 2016
La prohibición de amar
Isabella
Teatro Real de Madrid
C: Bolton;
P: Holten
Saus-Geg 2016
Sk 31 Saus 2016
Sk 14 Vas 2016
Kt 05, Sk 08 Geg 2016
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper Berlin
C: Runnicles / Kober;
P: Holten
Lapkr 2015
Tr 18, Pn 20, Sk 22 Lapkr 2015
Der fliegende Holländer
Senta
Korea National Opera, Seoul, Seoul Arts Center
Opera Theater
C: Weikert;
P: Lawless
Geg-Birz 2015
Sk 17, Sk 24 Geg 2015
Kt 04, Sk 07 Birz 2015
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf, Opernhaus
C: Kober;
P: Schenk
Geg 2015
t 09 Geg 2015
Concert
Sopran
Theater Bonn, Opernhaus
C: Blunier;
Bal-Geg 2015
t 11, Sk 26 Bal 2015
Sk 03, Kt 14 Geg 2015
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg, Theater Duisburg
C: Chien;
P: Hartmannshenn
Vas 2015
Tr 04, t 07 Vas 2015
Elektra
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin
C: Runnicles;
P: Harms
Vas-Birz 2015
Sk 01, Kt 05, Sk 08, t 21 Vas 2015
Sk 08, Pn 20 Kov 2015
t 11 Bal 2015
t 02, Tr 06, Pn 15, Sk 24 Geg 2015
Sk 14 Birz 2015
Salome
Salome
Theater Bonn, Opernhaus
C: Blunier / Vestmann;
P: Parditka, Szemerédy
Gruod 2014-Saus 2015
Sk 21, Sk 28 Gruod 2014
04, t 17 Saus 2015
Tannhäuser
Elisabeth/Venus
Staatsoper Hamburg
C: Billy;
P: Kupfer
Lapkr-Gruod 2014
Pn 28 Lapkr 2014
Pr 15 Gruod 2014
Elektra
Chrysothemis
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
C: Koenigs;
P: Frey
Lapkr 2014
Sk 09, Tr 12, t 15, Kt 20 Lapkr 2014
Die Frau ohne Schatten
The Empress
Hungarian State Opera, Budapest, Operahaz
C: Halász;
P: Szikora
Spal-Lapkr 2014
An 28, Pn 31 Spal 2014
t 01, Sk 02, An 04 Lapkr 2014
Elektra
Chrysothemis
Teatro Colón, Buenos Aires
C: Paternostro;
P: Caffi
Rugs 2014-Geg 2015
Pn 12, Kt 18, Sk 21, Kt 25, Sk 28 Rugs 2014
Pn 03, t 11 Spal 2014
03 Geg 2015
Die Frau ohne Schatten
Die Kaiserin
Hessisches Staatstheater Wiesbaden, Grosses Haus
C: Hamar;
P: Laufenberg
Geg-Birz 2014
t 24, Kt 29 Geg 2014
Sk 01, Pr 09, Sk 15 Birz 2014
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg, Theater Duisburg
C: Kober;
P: Hartmannshenn
Bal-Geg 2014
t 19, t 26 Bal 2014
Sk 04 Geg 2014
Die Walküre
Sieglinde
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg, Theater Duisburg
C: Beikircher;
P: Horres
Kov-Geg 2014
Sk 30 Kov 2014
Sk 06, t 12 Bal 2014
Tr 07, Sk 11, Pn 30 Geg 2014
Der Traum ein Leben
Mirza
Theater Bonn, Opernhaus
C: Humburg;
P: Weber
Vas-Birz 2014
t 15, Sk 23 Vas 2014
Sk 27 Bal 2014
Sk 08 Birz 2014
Der Rosenkavalier
Die Feldmarschallin
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Kirchner, Nowack
Saus-Vas 2014
Sk 26, An 28, Kt 30 Saus 2014
Sk 02, An 04, t 08, An 18, Pn 21, An 25, Pn 28 Vas 2014
Der fliegende Holländer
Senta
Royal Danish Opera, København, Det Kongelige Teater
C: Boder;
P: Kent
Saus-Birz 2014
Sk 19, Tr 22, t 25, An 28, Pn 31 Saus 2014
Sk 22, Sk 29 Birz 2014
Elektra
Chrysothemis
Sächsische Staatsoper, Dresden, Semperoper
C: Thielemann;
P: Frey
Saus-Vas 2014
t 18, Kt 23, Sk 26, Kt 30 Saus 2014
Sk 02, t 08, Sk 16 Vas 2014
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf, Opernhaus
C: Kober;
P: Hartmannshenn
Lapkr 2013-Birz 2014
Kt 28 Lapkr 2013
Sk 01, An 03 Gruod 2013
29 Geg 2014
Sk 01 Birz 2014
Salome
Salome
Hungarian State Opera, Budapest, Operahaz
C: Steinberg;
P: Szikora
Spal 2013
Kt 10, Pn 11, t 12, Sk 13 Spal 2013
The Flying Dutchman
Senta
Opera Hong Kong, Hong Kong Cultural Centre
Grand Theatre
C: Schaefer;
P: Dresen, Böhm
Rugs 2013-Saus 2014
Sk 22 Rugs 2013
09 Saus 2014
Die Walküre
Gerhilde
Deutsche Oper Berlin
C: Rattle / Runnicles;
P: Friedrich
Rugs 2013-Saus 2014
t 21 Rugs 2013
08 Saus 2014
Das Rheingold
Freia
Deutsche Oper Berlin
C: Rattle / Runnicles;
P: Friedrich
Birz 2013
An 11, Pn 14, Sk 16, An 18 Birz 2013
Die Frau ohne Schatten
Emperatriz
Teatro Colón, Buenos Aires
C: Levin;
P: Homoki
Geg 2013
Pn 10, Sk 12, An 14, Kt 16, t 18 Geg 2013
Rienzi
Irene
Teatro dell'Opera di Roma, Teatro Costanzi
C: Soltesz;
P: Ana
Geg 2013
Pn 10, Sk 12, An 14, Kt 16, t 18 Geg 2013
Rienzi, der letzte der Tribunen
Irene
Teatro dell'Opera di Roma, Teatro Costanzi
C: Soltesz;
P: Ana
Bal 2013
Pn 19, Sk 21, Tr 24, Pn 26, Sk 28 Bal 2013
Der fliegende Holländer
Senta
Teatro di San Carlo, Napoli
C: Steinberg;
P: Kokkos
Vas-Kov 2013
Sk 10, t 16 Vas 2013
t 16, Kt 21 Kov 2013
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper Berlin
C: Runnicles;
P: Holten
Saus 2013
t 05, Sk 13, Pn 18 Saus 2013
Rienzi, der letzte der Tribunen
Irene
Deutsche Oper Berlin
C: Lang-Lessing;
P: Stölzl, Kurotschka
Gruod 2012
Tr 12, Sk 16, Tr 19, Sk 23, Pn 28 Gruod 2012
Mathis der Maler
Ursula
Theater an der Wien
C: Billy;
P: Warner
Spal 2012-Kov 2013
Pn 12, Sk 21, t 27 Spal 2012
Sk 11, Pn 30 Lapkr 2012
Kt 13, Pn 21 Gruod 2012
19 Saus 2013
t 09 Vas 2013
Kt 14 Kov 2013
Elektra
Chrysothemis
Theater Lübeck
C: Brogli-Sacher;
P: Nickler
Rugs 2012
t 01, An 04, Kt 06, Sk 09, Tr 12, t 15, Tr 19, Sk 23 Rugs 2012
Der Schatzgräber
Els
De Nationale Opera, Amsterdam, Het Muziektheater
C: Albrecht;
P: Hove
Geg 2012
t 19, Tr 23 Geg 2012
Salome
Salome
Theater Lübeck
C: Brogli-Sacher;
P: Brogli-Sacher
Bal 2012
Pn 20, Kt 26, Pr 30 Bal 2012
Rienzi, der letzte der Tribunen
Irene
Deutsche Oper Berlin
C: Lang-Lessing;
P: Stölzl, Kurotschka
Kov-Birz 2012
Pn 16 Kov 2012
t 09 Birz 2012
Iphigenie in Aulis
Iphigenie
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Foremny;
P: Konwitschny
Saus-Kov 2012
t 07, Pn 13 Saus 2012
Kt 23, Sk 26 Vas 2012
t 03, Tr 07 Kov 2012
Turandot
Liù
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Fiore / López-Cobos;
P: Fioroni
Lapkr-Gruod 2011
Pn 25, Sk 27, An 29 Lapkr 2011
Kt 01, t 03 Gruod 2011
Der fliegende Holländer
Senta
Opéra Royal de Wallonie, Liège, Palais Opéra
C: Arrivabeni;
P: Ionesco
Spal-Gruod 2011
Sk 30 Spal 2011
Sk 13 Lapkr 2011
Sk 18, Tr 21 Gruod 2011
Tannhäuser
Venus/Elisabeth
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles;
P: Harms
Rugs-Spal 2011
Pn 30 Rugs 2011
Sk 02, Pr 03, Kt 06, Pn 07, Sk 09, An 11, Tr 12, Pn 14, t 15 Spal 2011
Elektra
Chrysothemis
Teatro Real de Madrid
C: Bychkov;
P: Grüber, Hammer
Birz 2011
Tr 01, t 04, t 11, t 18 Birz 2011
Turandot
Liù
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Valčuha;
P: Fioroni
Geg 2011
Kt 19, Sk 22, Tr 25, t 28 Geg 2011
Elektra
Chrysothémis
Opéra Nice Côte d'Azur, Nice
C: Güttler;
P: Kent
Bal-Geg 2011
t 16, t 23 Bal 2011
t 07 Geg 2011
Der fliegende Holländer
Senta
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
C: Fritzsch;
P: Dresen
Kov 2011
Pn 25, Pr 28, Kt 31 Kov 2011
Der Freischütz
Ágata
Teatro de la Maestranza, Sevilla
C: Spering;
P: Thorwald
Saus-Bal 2011
Sk 23, Kt 27 Saus 2011
t 05, Sk 13 Vas 2011
t 19 Kov 2011
Kt 07 Bal 2011
Die Liebe der Danae
Danae
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Litton;
P: Harms
Gruod 2010
Sk 12, Pn 17, Kt 23, Kt 23 Gruod 2010
Hänsel und Gretel
Gertrud
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles / Rogister;
P: Homoki
Gruod 2010-Liep 2011
Kt 09, An 14, t 18 Gruod 2010
16, t 22 Saus 2011
t 09 Liep 2011
Tannhäuser
Venus/Elisabeth
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles / Rogister / NN;
P: Harms
Lapkr 2010-Saus 2011
t 20, Pn 26 Lapkr 2010
Sk 05, An 21 Gruod 2010
16 Saus 2011
Iphigenie in Aulis
Iphigenie
Oper Leipzig, Leipzig
C: Kok / Lacey;
P: Konwitschny
Rugs 2010
Sk 19, Tr 22, t 25 Rugs 2010
Elektra
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles;
P: Harms
Birz 2010
Pr 14, An 15, Kt 17, Pn 18, Pr 21, Kt 24, Sk 27, Pr 28, Tr 30 Birz 2010
Die tote Stadt
Marietta/Marie
Teatro Real de Madrid, Madrid
C: Steinberg;
P: Decker
Geg-Birz 2010
t 08, Kt 13, Sk 23 Geg 2010
t 05 Birz 2010
Turandot
Liù
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Campellone;
P: Fioroni
Bal 2010
Sk 18, Kt 29 Bal 2010
Die Walküre
Gerhilde
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles;
P: Friedrich
Bal 2010
t 17, Tr 28 Bal 2010
Das Rheingold
Freia
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles;
P: Friedrich
Vas 2010
Pr 01, Kt 11 Vas 2010
Der fliegende Holländer
Senta
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Lacombe;
P: Gürbaca
Saus-Vas 2010
Pn 29 Saus 2010
Pr 01, Kt 04 Vas 2010
Elektra
Chrysothemis
Festspielhaus Baden-Baden, Baden-Baden
C: Thielemann;
P: Wernicke
Gruod 2009
Sk 20, An 22, Tr 23, Sk 27 Gruod 2009
Hänsel und Gretel
Gertrud
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Frank;
P: Homoki
Gruod 2009-Vas 2010
Sk 20, An 22, An 29 Gruod 2009
03, Sk 10, Kt 14, Tr 20, Sk 24 Saus 2010
Pr 01 Vas 2010
Tannhäuser
Elisabeth
Royal Danish Opera, København
C: Layer;
P: Holten
Spal-Lapkr 2009
Tr 07, Pn 16, Tr 21 Spal 2009
Tr 25, t 28 Lapkr 2009
Salome
Salome
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
C: Trinks;
P: Alden
Rugs-Gruod 2009
Sk 27 Rugs 2009
Kt 01, Kt 08, Sk 11, Sk 18 Spal 2009
t 05, Sk 13 Gruod 2009
Die Frau ohne Schatten
Die Kaiserin
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Schirmer / Rogister / Kober;
P: Harms
Rugs 2009-Vas 2010
Sk 20, t 26 Rugs 2009
10, Sk 31 Saus 2010
Pn 12 Vas 2010
Tannhäuser
Venus/Elisabeth
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles / Schirmer;
P: Harms
Geg-Birz 2009
An 26, Pn 29 Geg 2009
Pr 15, Kt 18 Birz 2009
Der Freischütz
Agathe
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Windfuhr;
P: Pfeil
Bal 2009
Kt 16, t 18, Sk 19, An 21, Tr 22, Kt 23 Bal 2009
Die tote Stadt
Marietta
Teatro Massimo di Palermo
C: Humburg;
P: Pizzi
Vas-Birz 2009
Pn 06, Sk 15, Tr 18, t 28 Vas 2009
Kt 05, Pn 13, Sk 22 Kov 2009
Tr 01, Kt 16, Pn 17 Bal 2009
An 05, Pn 22 Geg 2009
Kt 18 Birz 2009
Salome
Salome
Theater Lübeck
C: Brogli-Sacher;
P: Brogli-Sacher
Saus-Vas 2009
Tr 28, t 31 Saus 2009
Pn 13 Vas 2009
Elektra
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Ono;
P: Harms
Saus-Vas 2009
Sk 25 Saus 2009
Sk 01, An 10 Vas 2009
Salome
Salome
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Schirmer;
P: Freyer
Gruod 2008-Saus 2009
Tr 17, t 27, t 27 Gruod 2008
09 Saus 2009
Das schlaue Füchslein
Füchslein Schlaukopf
Deutsche Oper Berlin
C: Zagrosek;
P: Thalbach
Gruod 2008
Sk 14, Sk 14, t 20, Sk 28, Sk 28 Gruod 2008
Hänsel und Gretel
Gertrud
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Foremny;
P: Homoki
Spal 2008-Vas 2009
Tr 22 Spal 2008
Pr 17 Lapkr 2008
03 Saus 2009
Tr 25 Vas 2009
Salome
Salome
Hessisches Staatstheater Wiesbaden, Wiesbaden
C: Ott;
P: Beilharz
Rugs 2008-Geg 2009
Sk 21 Rugs 2008
Pn 17 Spal 2008
An 04, t 22 Lapkr 2008
Kt 04, t 06 Gruod 2008
01, Sk 11, t 24 Saus 2009
t 02 Geg 2009
Die Zauberflöte
1. Dame
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: NN / Rösner / Foremny / Zagrosek;
P: Krämer
Rugs 2008-Kov 2009
Sk 14, Tr 17 Rugs 2008
Sk 19, t 25 Spal 2008
19, Sk 22 Kov 2009
Der fliegende Holländer
Senta
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Klajner / Lacombe;
P: Gürbaca
Geg-Birz 2008
Kt 15, Pn 23 Geg 2008
Sk 15 Birz 2008
Der Traumgörge
Prinzessin
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Lacombe;
P: Schloemer
Geg-Birz 2008
Kt 15, Pn 23 Geg 2008
Sk 15 Birz 2008
Der Traumgörge
Gertraud
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Lacombe;
P: Schloemer
Geg 2008
Kt 01, Tr 07, Sk 11, Sk 18, Kt 22 Geg 2008
Pagliacci
Nedda
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Palumbo;
P: Pountney
Vas 2008
t 09, Kt 21, Sk 24 Vas 2008
Nabucco
Anna
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Rizzo;
P: Neuenfels
Saus 2008
t 12 Saus 2008
Götterdämmerung
3. Norn
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Franck;
P: Friedrich
Saus-Vas 2008
Sk 06 Saus 2008
Sk 10, Kt 21 Vas 2008
Die Walküre
Gerhilde
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Franck / Runnicles;
P: Friedrich
Saus 2008
t 05 Saus 2008
Das Rheingold
Freia
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Franck;
P: Friedrich
Gruod 2007
Sk 16, Sk 16, Sk 23, Sk 23, Kt 27 Gruod 2007
Hänsel und Gretel
Gertrud
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Debus;
P: Homoki
Lapkr 2007-Saus 2008
t 03, Kt 08, Pn 16 Lapkr 2007
19 Saus 2008
Elektra
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Hager;
P: Harms
Spal 2007-Birz 2008
Sk 21, Pn 26 Spal 2007
25 Saus 2008
Pn 15 Vas 2008
t 01, t 08 Kov 2008
Pn 04 Bal 2008
Kt 08, Pn 30 Geg 2008
Pn 20 Birz 2008
Die Zauberflöte
1. Dame
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Foremny / Frank / König;
P: Krämer
Spal 2007-Vas 2008
t 20, Tr 24, t 27 Spal 2007
Sk 25, Kt 29 Lapkr 2007
Pr 17 Gruod 2007
18 Saus 2008
Kt 14 Vas 2008
Der Freischütz
Agathe
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Palumbo / Tomasello;
P: Pfeil
Liep 2007
Kt 12 Liep 2007
Germania
Ricke
Deutsche Oper Berlin, Montpellier, Le Corum
Opéra Berlioz
C: Palumbo;
Birz 2007
Tr 06 Birz 2007
Recital
soloist
Deutsche Oper Berlin, Berlin

Geg-Birz 2007
Sk 27, Kt 31 Geg 2007
Pr 04, An 12, t 16 Birz 2007
Der Traumgörge
Prinzessin
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Lacombe;
P: Schloemer
Geg-Birz 2007
Sk 27, Kt 31 Geg 2007
Pr 04, An 12, t 16 Birz 2007
Der Traumgörge
Gertraud
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Lacombe;
P: Schloemer
Kov-Geg 2007
t 24, An 27, Pn 30 Kov 2007
An 03, Pr 09, Pn 13 Bal 2007
Sk 06, Tr 09, Pn 18 Geg 2007
Der Freischütz
Agathe
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Palumbo / Tomasello;
P: Pfeil
Vas 2007
Sk 18, Sk 25 Vas 2007
Götterdämmerung
3. Norn
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles;
P: Friedrich
Vas 2007
t 10, Tr 21 Vas 2007
Die Walküre
Gerhilde
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles;
P: Friedrich
Vas 2007
Pn 09, An 20 Vas 2007
Das Rheingold
Freia
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Runnicles;
P: Friedrich
Lapkr 2006-Saus 2007
t 25 Lapkr 2006
Sk 03, t 23, Pr 25 Gruod 2006
20 Saus 2007
Das schlaue Füchslein
Füchslein Schlaukopf
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Windfuhr;
P: Thalbach
Spal 2006-Saus 2007
Sk 15, Kt 19, Pr 23, Pn 27, An 31 Spal 2006
t 04, Pn 17 Lapkr 2006
Pn 22 Gruod 2006
05, Sk 21 Saus 2007
Germania
Ricke
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Palumbo / Tomasello;
P: Harms
Rugs 2006-Geg 2007
t 30 Rugs 2006
Sk 22 Spal 2006
Pn 03, Sk 19 Lapkr 2006
Sk 10 Gruod 2006
12, Kt 25 Saus 2007
Kt 01 Vas 2007
Kt 05, Pn 27 Bal 2007
t 26 Geg 2007
Die Zauberflöte
1. Dame
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Foremny / Willig / Frank / Rossi;
P: Krämer
Rugs 2006
t 16 Rugs 2006
Concert
Sopran
Deutsche Oper Berlin, Berlin
C: Palumbo;
Lapkr-Gruod 2005
Sk 27 Lapkr 2005
Kt 01, t 03 Gruod 2005
Salome
Salome
Opéra National de Montpellier, Le Corum
Opéra Berlioz
C: Layer;
P: Wagner
Rugs 2005
Sk 18, Sk 25 Rugs 2005
Die Walküre
Helmwige
Oper Stuttgart, Opernhaus
C: Zagrosek;
P: Schloemer
Rugs-Spal 2005
t 03, Kt 08, Pn 16, An 20, Pn 23, An 27 Rugs 2005
t 01, Sk 09, Tr 19 Spal 2005
Otello
Desdemona
Theater Münster, Münster
C: Mühlbach;
P: Wyrsch
Geg-Birz 2005
Sk 22, Kt 26 Geg 2005
Sk 05 Birz 2005
Die Walküre
Helmwige
Oper Stuttgart, Stuttgart
C: Zagrosek;
P: Nel
Lapkr 2004-Vas 2005
t 13, Tr 17, t 20, An 23, Pn 26 Lapkr 2004
Pn 03, Kt 09, Pn 10, Sk 19, Tr 29 Gruod 2004
02, t 15 Saus 2005
Tr 09, Kt 17, Sk 27 Vas 2005
Don Carlo
Elisabeth de Valois
Tiroler Landestheater, Innsbruck
C: Klajner;
P: Nickler
Birz 2002
Sk 23, Pn 28 Birz 2002
Christophorus
Lisa
Theater Kiel, Kiel
C: Windfuhr;
P: Harms
Geg-Birz 2002
Sk 12, Kt 16, Tr 22, t 25, Kt 30 Geg 2002
Sk 02, Pn 07, Sk 16, An 25 Birz 2002
Cyrano de Bergerac
Roxane
Theater Kiel, Opernhaus
C: Frank;
P: Pfeil
Kov-Bal 2002
t 09 Kov 2002
Kt 25 Bal 2002
Faust
Marguerite
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
C: Sandner;
P: Schulte-Michels
Saus-Geg 2002
Sk 27, Tr 30 Saus 2002
Kt 07, Kt 14, t 23 Vas 2002
Pn 22, Sk 31 Kov 2002
Pn 05 Bal 2002
Pn 17 Geg 2002
Die schweigsame Frau
Aminta
Theater Kiel, Kiel
C: Windfuhr;
P: Harms
Spal 2001-Kov 2002
Sk 28 Spal 2001
t 03, t 17 Lapkr 2001
Sk 09 Gruod 2001
10 Saus 2002
Kt 21 Kov 2002
Flammen
Irmgard
Theater Kiel, Kiel
C: Windfuhr;
P: Bothe
Birz 2001
Tr 13 Birz 2001
Radamisto
Tigrane
Handelfestspielorchester, Halle, Opernhaus
C: Curtis;
P: Hume
Kov 2001
Sk 18 Kov 2001
Die tote Stadt
Juliette
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
C: Sandner;
P: Haag
Vas 2001
An 27 Vas 2001
Der Triumph der Ehre
Doralice
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Kleines Haus
C: Spering;
P: Severin
Saus-Bal 2001
Sk 28, Tr 31 Saus 2001
Kt 08, Kt 15, Sk 18 Vas 2001
An 06, Sk 11 Kov 2001
Sk 01, Pn 27 Bal 2001
Die Liebe der Danae
Danae
Theater Kiel, Kiel
C: Windfuhr;
P: Harms
Lapkr 2000
Sk 26, Tr 29 Lapkr 2000
Faust
Marguerite
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
C: Sandner;
P: Schulte-Michels
Lapkr 2000
Sk 05 Lapkr 2000
Die Walküre
Helmwige
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
C: Ono;
P: Martinoty
Vas 2000
Kt 24 Vas 2000
Il trionfo dell'onore
No role
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
C: Spering;
P: Severin
Lapkr 1999
Sk 21 Lapkr 1999
Daphne
No role
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
C: Sandner;
P: Mielitz
Spal 1999
t 16 Spal 1999
Die Zauberflöte
No role
Badisches Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe
C: Sandner;
P: Peters
Manuela Uhl