Operabase
Įžanga
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontaktai Operabase
Spektakliai
* Spektakliai
+ Sezonas 17/18
Festivaliai 2017
Svarbiausi renginiai
Articles
New & Rare
Menininkai
* Menininkai
* Vadybininkai
Dainavimas konkursai
Operos teatrai
* Operos teatrai
Žemėlapiai
Nuomojami spektakliai
Nuoroda
Statistika
Šiandien...
Operos meno raida
Vertimas
en  it  fr  de  
es  pt  nl  cs  
da  et  el  ga  
lv  hu  mt  no  
pl  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Per Bach Nissen, bosas : PRO ARTIST
* Visuomenės svetainė
> Pro Artist Prisijungti

Per Bach Nissen

Per Bach Nissen

Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Spal 2018
05 Spal 2018
Carmen
Zuniga
Danish National Opera, Aarhus
C: Pillement;
P: Strassberger
Liep 2018
22,30 Liep 2018
Beatrice Cenci
Cardinal Camillo
Bregenzer Festspiele
C: Debus;
P: Erath
Rugs 2017
20,21 Rugs 2017
Concert
various
South Danish Symphony, Sønderborg
Alsion

Rugs 2017
16 Rugs 2017
Eugen Onegin
Gremin
Sinfonia Selandia, Copenhagen
C: Fabricius;
Kov 2017
20,22,24,26,29,31 Kov 2017
Le nozze di Figaro
Antonio
Royal Danish Opera
C: Spering / Houssart;
P: Kragerup,
Lapkr 2016
03,04,09,11,16,18,25,30 Lapkr 2016
Maskarade
Jeronimus
Royal Danish Opera, København
C: Greibe;
P: Metherell
Rugs 2016
09,10,11 Rugs 2016
Boris Gudunov
Boris Gudunov
Undergrunden, København
C: Stærk;
P: Ahnfeldt-Rønne
Rugpj 2016
08 Rugpj 2016
Concert
Daland
Copenhagen Opera Festival, København
Final Concert
C: Poska;
Geg-Liep 2016
14 Geg 2016
15 Liep 2016
Siegfried
Fafner
Oper Frankfurt, Opernhaus
C: Weigle;
P: Nemirova
Geg-Liep 2016
05 Geg 2016
08 Liep 2016
Das Rheingold
Fafner
Oper Frankfurt, Opernhaus
C: Weigle;
P: Nemirova
Kov 2016
15 Kov 2016
Concert
Various
South Danish Symphony, Sønderborg
Alsion
C: Engeset;
Vas-Bal 2016
28! Vas 2016
03,16,18,29,31 Kov 2016
02,05,07,09,22,25,28 Bal 2016
Le nozze di Figaro
Antonio
Royal Danish Opera, København, Det Kongelige Teater
Gamle Scene
C: Spering;
P: Kragerup
Saus-Liep 2016
31! Saus 2016
03,06,26,28 Vas 2016
03,12 Kov 2016
06 Liep 2016
Jewgeni Onegin
Fürst Gremin
Komische Oper Berlin
C: Nánási;
P: Kosky
Rugs-Spal 2015
26,29 Rugs 2015
02,08,10,13,17,20 Spal 2015
Lady Macbeth of Mtsensk
Chief of Police/Officer
English National Opera, London, Coliseum
C: Wigglesworth;
P: Tcherniakov
Liep-Rugpj 2015
31m Liep 2015
02m Rugs 2015
Maskarade
No role
Royal Danish Opera, København, Lindegården

Liep 2015
11!,14,17 Liep 2015
Jenůfa
Altgesell
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Kamensek;
P: Visser
Geg-Liep 2015
23!,30 Geg 2015
07,17,19 Birz 2015
04,10,12m,16 Liep 2015
Werther
Der Amtmann
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Bihlmaier;
P: Mottl
Kov-Birz 2015
20!,24,27 Kov 2015
09,12m,15,18,26m,28,30 Bal 2015
03,06,09,12,17 Geg 2015
02,04,07 Birz 2015
Aida
Il re
Malmö Opera
C: Segerstam / Kircher;
P: Holm
Vas-Kov 2015
13,15 Vas 2015
05,10 Kov 2015
Ein Maskenball
Samuel
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Rohde;
P: Tambosi
Saus-Vas 2015
17!,24,30 Saus 2015
03,11,21 Vas 2015
Caligula
Cherea
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Kamensek;
P: Hilbrich
Spal-Gruod 2014
12,21,24,30 Spal 2014
01,04,07,09,12,15,18,22,26,29 Lapkr 2014
02 Gruod 2014
Tosca
Il Sagrestano
Royal Danish Opera, København, Operaen
Store Scene
C: Anguélov;
P: Langdal
Liep 2014
06,09,17,23 Liep 2014
Madama Butterfly
Onkel Bonzo
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Rohde;
P: Brenner
Geg-Liep 2014
30 Geg 2014
Eugen Onegin
Gremin
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Bihlmaier;
P: Kerkhof
Kov-Liep 2014
29! Kov 2014
01,04,13m,26,30 Bal 2014
10,23 Geg 2014
08,17 Birz 2014
03 Liep 2014
Ein Sommernachtstraum
Theseus
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Kamensek;
P: Dijkema
Kov-Bal 2014
02,14,21,28 Kov 2014
08 Bal 2014
La traviata
Marchese d'Obigny
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Reiners;
P: Peter
Vas-Bal 2014
15,25 Vas 2014
05,08,23m Kov 2014
10 Bal 2014
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Bihlmaier;
P: Stöppler
Saus-Vas 2014
24 Saus 2014
01,09m Vas 2014
Don Carlo
Der Großinquisitor
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Rohde;
P: Nel
Spal 2013-Liep 2014
13m,27m Spal 2013
12m,16m,19m Liep 2014
Die Meistersinger von Nürnberg
Veit Pogner
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Kamensek;
P: Tambosi
Rugs 2013-Birz 2014
14!,21,24 Rugs 2013
03,19 Spal 2013
01,21,29 Lapkr 2013
02,28,31 Geg 2014
13 Birz 2014
Ein Maskenball
Samuel
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Rohde;
P: Tambosi
Birz 2013
08!m,16m,23m,26m Birz 2013
Die Meistersinger von Nürnberg
Veit Pogner
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Kamensek;
P: Peter
Bal-Birz 2013
14!,17,28m Bal 2013
04,09,12,17,25 Geg 2013
02,12,19 Birz 2013
Eugene Onegin
Gremin
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Repušić;
P: Kerkhof
Bal 2013
13,17,19,20,21m Bal 2013
Fidelio
Rocco
Michigan Opera Theatre, Detroit, Detroit Opera House
C: Badea;
P: Pascoe
Saus-Vas 2013
18,24 Saus 2013
02,10 Vas 2013
Don Carlo
Der Großinquisitor
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Rohde;
P: Nel
Lapkr 2012-Saus 2013
11m,14 Lapkr 2012
04,09,15 Gruod 2012
11 Saus 2013
Madame Butterfly
Onkel Bonzo
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Rohde;
P: Brenner, Ebert
Spal-Gruod 2012
21!,26 Spal 2012
03,07,18,23 Lapkr 2012
01,07 Gruod 2012
Lady Macbeth von Mzensk
Boris Timofejewitsch Ismailow
Staatsoper Hannover, Opernhaus
C: Kamensek;
P: Hilbrich
Vas 2012
17!,19,22,24,26m Vas 2012
The Abduction from the Seraglio
Osmin
Opera Philadelphia, Philadelphia
C: Rovaris;
P: Driver
Lapkr 2011-Saus 2012
19c Lapkr 2011
Mignon
Lothario
Schleswig-Holsteinische Landestheater
C: Kütson;
Rugs 2011-Gruod 2012
22 Rugs 2011
,,,,
Zar und Zimmermann
Lord Syndham
Schleswig-Holsteinische Landestheater
C: Sommerer;
P: Hertel,
Rugs 2011-Vas 2012
10!,13,18m,20 Rugs 2011
26 Spal 2011
11,21,26,29 Gruod 2011
Der Freischütz
Ein Eremit
Schleswig-Holsteinische Landestheater
C: Kütson / Bressan;
P: Hertel,
Lapkr 2010
03m,05,07m,09 Lapkr 2010
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Teatro Comunale di Treviso, Treviso
C: Rovaris;
P: Driver
Geg-Birz 2010
22! Geg 2010
Le nozze di Figaro
Bartolo
Opera Zuid
C: Vermeulen;
P: Werf, Bergh,
Bal-Birz 2010
10!,18,22 Bal 2010
28 Geg 2010
04,09 Birz 2010
Lucia di Lammermoor
Raimondo Bidebent
Theater Augsburg, Augsburg
C: Edusei / Nordmeyer;
P: Kim
Gruod 2009-Kov 2010
18,23 Gruod 2009
02,29 Saus 2010
20,24 Kov 2010
Die Zauberflöte
Sarastro
Theater Augsburg, Augsburg
C: Nordmeyer;
P: Keller
Gruod 2009-Bal 2010
05!,12,20,29 Gruod 2009
07,31 Saus 2010
02,07,14,23,27 Vas 2010
01,26 Kov 2010
01,29 Bal 2010
Zar und Zimmermann
van Bett
Theater Augsburg, Augsburg
C: Edusei / Bar;
P: Altaras
Lapkr 2009-Kov 2010
07,11,28 Lapkr 2009
22 Gruod 2009
06 Vas 2010
12 Kov 2010
Fidelio
Rocco
Theater Augsburg, Augsburg
C: Edusei;
P: Kneidl
Spal 2009-Vas 2010
17!,20,24,28 Spal 2009
01,13,20,22 Lapkr 2009
10,16 Gruod 2009
10 Saus 2010
28 Vas 2010
Don Carlo
Der Großinquisitor
Theater Augsburg, Augsburg
C: Kaftan;
P: Engels
Spal 2009-Vas 2010
17!,20,24,28 Spal 2009
01,13,20,22 Lapkr 2009
10,16 Gruod 2009
10 Saus 2010
28 Vas 2010
Don Carlo
Ein Mönch
Theater Augsburg, Augsburg
C: Kaftan;
P: Engels
Bal-Geg 2009
19!,22,24 Bal 2009
03,06,08,14,22 Geg 2009
Platée
Jupiter
Theater Augsburg, Augsburg
C: Seitzer;
P: Boysen
Kov-Geg 2009
07!,12,15,21,24 Kov 2009
15 Bal 2009
17,24 Geg 2009
Die Zauberflöte
Sarastro
Theater Augsburg, Augsburg
C: Edusei / Bar;
P: Keller
Saus-Kov 2009
23!,25 Saus 2009
05,11,14,17,20,22,28 Vas 2009
13,27 Kov 2009
Der Silbersee
2. Bursche
Theater Augsburg
C: Edusei;
P: Weiss
Lapkr 2008-Saus 2009
28 Lapkr 2008
12,27 Gruod 2008
17 Saus 2009
Adriana Lecouvreur
Quinault
Theater Augsburg, Augsburg
C: Piehlmayer;
Spal 2008-Vas 2009
05,10,16,20,26 Spal 2008
01,02,07,22 Lapkr 2008
22,31 Gruod 2008
03,16 Saus 2009
15 Vas 2009
Il barbiere di Siviglia
Basilio
Theater Augsburg, Augsburg
C: Seitzer / Knutson;
P: Altaras
Rugs 2008-Vas 2009
28! Rugs 2008
03,08,12,18,24 Spal 2008
09,23 Lapkr 2008
16,25 Gruod 2008
15 Saus 2009
08 Vas 2009
Madama Butterfly
Onkel Bonze
Theater Augsburg, Augsburg
C: Piehlmayer;
P: Kim
Birz 2008
01!,06,12 Birz 2008
Il barbiere di Siviglia
Basilio
Theater Augsburg
C: Edusei;
P: Altaras
Bal-Birz 2008
12!,19,25 Bal 2008
02,14,24 Geg 2008
03,15 Birz 2008
Cardillac
Der Goldhändler
Theater Augsburg
C: Piehlmayer;
P: Behr
Vas-Birz 2008
17!,21,27 Vas 2008
22,30 Kov 2008
06 Bal 2008
10,18,28 Geg 2008
13 Birz 2008
Un ballo in maschera
Tom
Theater Augsburg
C: Piehlmayer;
P: Majer
Saus-Kov 2008
06!,08,11,13 Saus 2008
03,23 Vas 2008
13,26 Geg 2008
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Theater Augsburg
C: Edusei;
P: Gürbaca
Spal-Gruod 2007
03!,07,12,16,27 Spal 2007
01,03,14 Lapkr 2007
25,31 Gruod 2007
Schwanda der Dudelsackpfeifer
Magier
Theater Augsburg
C: Piehlmayer;
P: Curran
Birz -Rugpj 2007
29!,30 Birz 2007
01,05,06,07,08,12,13,14,15,19,20,21,22,26,27,28,29 Liep 2007
02,03,04,05 Rugpj 2007
Der Troubadour
Ferrando
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin, Schweriner Schloss
Alter Garten
C: Foremny;
P: Lotschak
Geg-Birz 2007
23 Geg 2007
07 Birz 2007
Die Zauberflöte
Sarastro
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin, Schwerin
C: Foremny;
P: Dehler
Geg 2007
11,26 Geg 2007
La bohème
Colline
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin, Schwerin
C: Foremny;
P: Oldag
Bal-Geg 2007
27!+ Bal 2007
20,28 Geg 2007
Don Giovanni
Commendatore/ Komtur
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin, Schwerin
C: Marschik;
P: Köhler
Kov-Geg 2007
09!+ Kov 2007
19 Geg 2007
Der arme Jonathan
Brostolone
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
C: Holm;
P: Böhling
Saus-Geg 2007
17!+ Saus 2007
08,10 Geg 2007
Spuk im Händelhaus
Museumsdirektor
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin, Schwerin
C: Schelhaas;
P: Ponath
Geg-Liep 2016
14 Geg 2016
15 Liep 2016
Siegfried
Fafner
Oper Frankfurt, Opernhaus
C: Weigle;
P: Nemirova
Per Bach Nissen