Operabase
Įžanga
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontaktai Operabase
Spektakliai
* Spektakliai
+ Sezonas 18/19
Festivaliai 2018
Svarbiausi renginiai
Articles
New & Rare
Menininkai
* Menininkai
* Vadybininkai
Dainavimas konkursai
Operos teatrai
* Operos teatrai
Žemėlapiai
Nuomojami spektakliai
Nuoroda
Statistika
Šiandien...
Operos meno raida
Vertimas
en  it  fr  de  
es  pt  nl  cs  
da  et  el  ga  
lv  hu  mt  no  
pl  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Rúni Brattaberg, bosas : PRO ARTIST
* Visuomenės svetainė
> Pro Artist Prisijungti

Rúni Brattaberg

Rúni Brattaberg

Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Rugs 2018-Vas 2019
t 01, Pn 07, t 15 Rugs 2018
Sk 07, Tr 17 Spal 2018
An 25 Gruod 2018
12 Saus 2019
Sk 10 Vas 2019
Das Rheingold
Fafner
Staatstheater Kassel, Opernhaus
C: Angelico;
P: Dietz
Geg-Birz 2018
Sk 27 Geg 2018
Sk 03 Birz 2018
Götterdämmerung
Hagen
Odense Symfoniorkester, ODEON
C: Vedernikov;
P: Koerselman
Kov 2018
Pn 30 Kov 2018
Parsifal
Gurnemanz
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Bramall;
P: Aeschlimann
Kov-Geg 2018
t 17, t 24 Kov 2018
Pr 02 Bal 2018
Sk 27 Geg 2018
Tannhäuser
Hermann
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer / Gedschold;
P: Wagner
Kov 2018
Pn 16, Sk 18 Kov 2018
Parsifal
Gurnemanz
Teatr Wielki Poznań
C: Chmura;
P: Dehlholm
Saus-Geg 2018
Sk 14 Saus 2018
Sk 15 Bal 2018
Sk 13 Geg 2018
Götterdämmerung
Hagen
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Saus-Geg 2018
t 13 Saus 2018
t 14 Bal 2018
t 12 Geg 2018
Siegfried
Fafner
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Saus-Geg 2018
Sk 07 Saus 2018
Kt 12 Bal 2018
Pn 11 Geg 2018
Die Walküre
Hunding
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Saus-Geg 2018
t 06 Saus 2018
Tr 11 Bal 2018
Kt 10 Geg 2018
Das Rheingold
Fasolt
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Spal 2017-Birz 2018
t 07, Sk 29 Spal 2017
Kt 28 Gruod 2017
28 Bal 2018
Kt 28 Birz 2018
Der Freischütz
Ein Eremit
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Bosch;
P: Götz
Rugs 2017-Vas 2018
t 30 Rugs 2017
Sk 08, Sk 15 Spal 2017
Sk 26 Lapkr 2017
Pn 15 Gruod 2017
24 Vas 2018
Don Carlo
Großinquisitor
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Bramall / Bender;
P: Peters-Messer
Birz 2017
Sk 18 Birz 2017
Götterdämmerung
Hagen
Müpa Budapest
Béla Bartók National Concert Hall
C: Fischer;
P: Schörghofer, Polgár
Geg 2017
t 20 Geg 2017
Ragnarok
Hagen
Odense Symfoniorkester, Koncerthus
C: Vedernikov;
Bal 2017
Pn 14 Bal 2017
Parsifal
Gurnemanz
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Aeschlimann
Kov-Liep 2017
Sk 26 Kov 2017
Sk 02 Liep 2017
Götterdämmerung
Hagen
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Kov-Liep 2017
Sk 12, t 25 Kov 2017
t 01 Liep 2017
Siegfried
Fafner
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Kov-Birz 2017
t 04, t 18 Kov 2017
Sk 30 Bal 2017
t 10 Birz 2017
Der Freischütz
Ein Eremit
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Gedschold;
P: Götz
Saus-Birz 2017
Sk 15, Pn 27 Saus 2017
Pn 10 Vas 2017
Pn 02 Birz 2017
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Bramall;
P: Hilsdorf
Saus-Birz 2017
Sk 08 Saus 2017
Kt 29 Birz 2017
Die Walküre
Hunding
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Saus-Birz 2017
t 07 Saus 2017
Tr 28 Birz 2017
Das Rheingold
Fasolt
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Spal-Lapkr 2016
t 22, t 29 Spal 2016
Sk 06, t 12 Lapkr 2016
Eugene Onegin
Gremin
Islenska Operan, Reykjavík, Harpa Concert Hall
Eldborg
C: Lévy;
P: Pilavachi
Birz 2016
Sk 19 Birz 2016
Götterdämmerung
Hagen
Wagner in Budapest, Müpa
Béla Bartók National Concert Hall
C: Fischer;
P: Schörghofer
Geg 2016
Kt 19, Sk 22, Kt 26, Sk 29, An 31 Geg 2016
Der Freischütz
Ein Eremit
Staatsoper Hamburg
C: Prick;
P: Konwitschny
Bal-Liep 2016
t 30 Bal 2016
Sk 08 Geg 2016
Sk 03 Liep 2016
Götterdämmerung
Hagen
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Kov 2016
Pn 25 Kov 2016
Parsifal
Gurnemanz
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Aeschlimann
Vas-Liep 2016
Sk 21 Vas 2016
t 07 Geg 2016
Pn 01 Liep 2016
Siegfried
Fafner
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Saus-Birz 2016
Sk 24 Saus 2016
t 20 Vas 2016
Pn 06 Geg 2016
Tr 29 Birz 2016
Die Walküre
Hunding
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Saus-Bal 2016
Pn 08 Saus 2016
Pn 01, Pn 22 Bal 2016
Rigoletto
Sparafucile
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Foremny;
P: Pilavachi
Gruod 2015-Saus 2016
Pr 07, Kt 10 Gruod 2015
05, Pn 08, Tr 13, Sk 17 Saus 2016
Bel Canto
Fyodorov
Lyric Opera of Chicago, Civic Opera House
C: Davis;
P: Newbury
Lapkr 2015-Geg 2016
t 21 Lapkr 2015
Pn 18 Gruod 2015
25 Vas 2016
Pn 11 Kov 2016
Sk 29 Geg 2016
Die Zauberflöte
Sarastro
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Foremny;
P: Nürnberger
Liep 2015
Pn 03 Liep 2015
Turandot
Timur
Town Hall, Auckland
Great Hall
C: Stier;
Geg-Birz 2015
Sk 31 Geg 2015
Sk 07 Birz 2015
Tannhäuser
Hermann
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Foremny;
Bal-Geg 2015
Sk 12, Sk 26 Bal 2015
Sk 24, t 30 Geg 2015
Siegfried
Fafner
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Bal-Geg 2015
Pn 03 Bal 2015
Pn 22 Geg 2015
Parsifal
Gurnemanz
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Aeschlimann
Saus-Geg 2015
Sk 18 Saus 2015
t 21 Kov 2015
Pn 29 Geg 2015
Die Walküre
Hunding
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer;
P: Gilmore
Lapkr 2014-Saus 2015
t 22 Lapkr 2014
Tr 03, Kt 11, Sk 28 Gruod 2014
31 Saus 2015
Rigoletto
Sparafucile
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Foremny;
P: Pilavachi
Spal 2014-Bal 2015
Sk 12 Spal 2014
Sk 21, t 27 Gruod 2014
29 Saus 2015
Sk 29 Kov 2015
Sk 19 Bal 2015
Die Zauberflöte
Sarastro
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Schirmer / Carnall;
P: Nürnberger
Rugs 2014-Kov 2015
Sk 21 Rugs 2014
15, An 17, t 21 Kov 2015
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Bayerische Staatsoper, München, Nationaltheater
C: Trinks;
P: Duncan
Liep 2014
t 19 Liep 2014
Tristan und Isolde
König Marke
Town Hall, Auckland
Great Hall
C: Stier;
Bal-Geg 2014
t 26, Tr 30 Bal 2014
Sk 04, Sk 11, Pn 16, An 20, Tr 28, t 31 Geg 2014
Rosenkavaljeren
Baron Ochs
Malmö Opera
Stora scenen
C: Segerstam / Kircher;
P: Bertman
Lapkr-Gruod 2013
Pn 22, Pr 25, t 30 Lapkr 2013
An 03, t 07, An 10, Pn 13 Gruod 2013
Der Rosenkavalier
Der Baron Ochs auf Lerchenau
The Metropolitan Opera, New York, Metropolitan Opera House
C: Gardner;
P: Merrill
Lapkr 2013
Tr 13, Sk 17, Pn 22, Pr 25, Pn 29 Lapkr 2013
Parsifal
Titurel
Lyric Opera of Chicago, Civic Opera House
C: Davis;
P: Caird
Spal 2013
Kt 10, t 12 Spal 2013
Die schweigsame Frau
Sir Morosus
Hungarian State Opera, Budapest, Müpa
Béla Bartók National Concert Hall
C: Kocsis;
P: Anger
Birz 2013
Kt 27, t 29 Birz 2013
Der Rosenkavalier
Der Baron Ochs auf Lerchenau
Cincinnati Opera, Music Hall
Springer Auditorium
C: Perick;
P: Alexander
Vas-Kov 2013
Pn 15, Pr 18, Kt 21, Tr 27 Vas 2013
t 02, An 05, Pn 08 Kov 2013
Parsifal
Titurel
The Metropolitan Opera, New York, Metropolitan Opera House
C: Gatti / Fisch;
P: Girard
Spal 2012
Sk 14, An 16, Tr 17, Pn 19, Sk 21, An 23, Tr 24, Pn 26, Sk 28, An 30 Spal 2012
Lulu
Theaterdirektor/Bankier
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
C: Koenigs;
P: Warlikowski
Liep 2012
An 10 Liep 2012
Don Carlo
Philip II
State Opera Stara Zagora, Stara Zagora
C: Kashev;
P: Naydenova
Kov-Geg 2012
Sk 11, Sk 18 Kov 2012
Sk 08, Pn 20 Bal 2012
Kt 17 Geg 2012
Der Rosenkavalier
Der Baron Ochs auf Lerchenau
Theater Bremen, Theater am Goetheplatz
C: Poschner;
P: Kratzer
Kov-Birz 2012
t 10, t 17 Kov 2012
Pn 06, Sk 15, Pr 16, Tr 25 Bal 2012
Tr 06 Birz 2012
Parsifal
Gurnemanz
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
C: Kamioka;
P: Welker
Rugs 2011-Vas 2012
Sk 04, Sk 18 Rugs 2011
Sk 02, Pn 21 Spal 2011
Kt 03, t 19 Lapkr 2011
Kt 08, Sk 25 Gruod 2011
20 Saus 2012
t 11 Vas 2012
Der Rosenkavalier
Der Baron Ochs auf Lerchenau
Theater Lübeck
C: Brogli-Sacher;
P: Pilavachi
Liep 2011
Pn 08 Liep 2011
Die Zauberflöte
Sarastro
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger;
P: Schloemer
Geg-Liep 2011
An 17 Geg 2011
t 25 Birz 2011
Sk 10 Liep 2011
Le nozze di Figaro
Bartolo
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger;
P: Schaaf
Geg 2011
Pn 13, Sk 15, Tr 18, Pn 20, Pr 23, Kt 26, Sk 29 Geg 2011
Der Rosenkavalier
Ein Polizeikommissar
De Nationale Opera, Amsterdam, Het Muziektheater
C: Rattle;
P: Decker
Bal-Birz 2011
Pn 22 Bal 2011
Kt 23 Birz 2011
Parsifal
Gurnemanz
Nationaltheater Mannheim
C: Wächter;
P: Schüler
Bal-Liep 2011
Sk 03, Pr 25 Bal 2011
t 14, Sk 22 Geg 2011
Sk 17 Liep 2011
Lohengrin
Heinrich
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger;
P: Knabe
Saus 2011
Pn 21 Saus 2011
Der Rosenkavalier
Baron Ochs
Nationaltheater, Mannheim
C: Seidlmeier;
P: Tambosi
Saus 2011
t 01 Saus 2011
Symphony 9
Bass
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger;
Gruod 2010-Vas 2011
Pn 03, t 11, Kt 16, Sk 19, An 21 Gruod 2010
29 Saus 2011
Kt 24 Vas 2011
Il barbiere di Siviglia
Don Basilio
Nationaltheater Mannheim
C: Tomasello / Seidlmeier;
P: Wagemakers
Lapkr 2010-Bal 2011
t 20 Lapkr 2010
09 Bal 2011
Madama Butterfly
Bonze
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger;
P: Blum
Lapkr 2010-Birz 2011
t 13 Lapkr 2010
Tr 29 Gruod 2010
13, Sk 30 Saus 2011
Sk 17 Bal 2011
Pn 17 Birz 2011
Turandot
Timur
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger;
P: Gerber
Spal 2010
Sk 17, Pn 22 Spal 2010
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Nationaltheater Mannheim
C: Tomasello;
P: Herzog
Spal 2010-Liep 2011
Sk 10, t 23 Spal 2010
Sk 21 Lapkr 2010
13, Sk 20 Kov 2011
Sk 26 Birz 2011
Sk 24 Liep 2011
Die Gotterdämmerung
Hagen
Aalto-Musiktheater Essen, Aalto Theater
C: Soltesz;
P: Kosky
Rugs-Gruod 2010
Sk 26, Tr 29 Rugs 2010
An 05, t 09, Sk 24, Sk 31 Spal 2010
Sk 14, t 27 Lapkr 2010
Sk 19, Tr 22 Gruod 2010
Der Rosenkavalier
Der Baron Ochs
Theater Bremen, Bremen
C: Poschner;
P: Kratzer
Rugs 2010-Saus 2011
t 25 Rugs 2010
Sk 17 Spal 2010
Kt 04, Sk 21, t 27 Lapkr 2010
Tr 08, An 28 Gruod 2010
18, Pn 28 Saus 2011
Die Liebe zu den drei Orangen
Der König Treff
Theater Bonn, Bonn
C: Sprenger;
P: Himmelmann
Liep 2010
Pn 16 Liep 2010
Die Walküre
Hunding
Nationaltheater Mannheim
C: Kober;
Liep 2010
Sk 11, Pn 30 Liep 2010
Götterdämmerung
Hagen
Nationaltheater Mannheim
C: Kober;
P: Schüler
Birz -Liep 2010
t 26 Birz 2010
t 17 Liep 2010
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Nationaltheater Mannheim

P: Herzog
Geg-Liep 2010
t 08, An 11, Sk 16, Sk 23, t 29 Geg 2010
Tr 16 Birz 2010
t 03, Tr 28 Liep 2010
Turandot
Timur
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger;
P: Gerber
Kov 2010
Sk 21, Tr 24, Pn 26, Sk 28, Tr 31 Kov 2010
Die Zauberflöte
Sarastro/Sprecher
Opéra de Lausanne, Lausanne
C: Guschlbauer;
P: Halmen
Kov-Liep 2010
t 13 Kov 2010
An 27 Liep 2010
Siegfried
Fafner
Nationaltheater Mannheim
C: Kober;
P: Schüler
Vas-Geg 2010
t 27 Vas 2010
Pr 05 Bal 2010
Kt 13, Sk 30 Geg 2010
Die Meistersinger von Nürnberg
Veit Pogner
Nationaltheater Mannheim
C: Layer;
P: Herzog
Gruod 2009-Liep 2010
Pn 25 Gruod 2009
15 Kov 2010
Sk 18 Bal 2010
Pn 28 Geg 2010
Sk 13 Birz 2010
Pn 09 Liep 2010
Die Zauberflöte
Sarastro
Nationaltheater Mannheim

P: Woron
Lapkr 2009-Bal 2010
Sk 29 Lapkr 2009
Sk 06, Sk 20, Pn 25 Gruod 2009
08, Kt 21 Saus 2010
t 20, t 27 Vas 2010
An 09, Sk 28 Kov 2010
Sk 04, Pn 16 Bal 2010
Die Liebe zu den drei Orangen
König Treff
Theater Bonn, Bonn
C: Sprenger;
P: Himmelmann
Lapkr 2009-Geg 2010
t 21 Lapkr 2009
t 12, Sk 20 Gruod 2009
30 Kov 2010
An 18 Geg 2010
Otello
Lodovico
Nationaltheater Mannheim
C: Kalajdzic;
P: Alexander
Lapkr 2009-Geg 2010
Kt 12 Lapkr 2009
Pr 28 Gruod 2009
16 Kov 2010
Tr 12 Geg 2010
Rigoletto
Sparafucile
Nationaltheater Mannheim
C: Tomasello;
P: Schulin
Spal 2009-Liep 2010
Kt 22 Spal 2009
14 Liep 2010
Das Rheingold
Fafner
Nationaltheater Mannheim

P: Schüler
Geg 2009
t 16 Geg 2009
Der fliegende Holländer
Daland
Nationaltheater, Mannheim
C: Kalajdzic;
P: Horres
Lapkr-Gruod 2008
Pr 17, Tr 19, t 22, An 25, Kt 27, t 29 Lapkr 2008
Pr 01, Kt 04, Sk 07, Tr 10, t 13, Kt 18, t 20, An 23 Gruod 2008
La flûte enchantée
2. Geharnischter
Opéra National de Paris, Opéra Bastille
C: Hengelbrock;
P: Ollé, Padrissa
Rugs 2008-Birz 2009
t 27 Rugs 2008
Pn 03, Kt 23 Spal 2008
t 01, Sk 16 Lapkr 2008
11, t 17 Saus 2009
An 17, Pn 27 Vas 2009
Kt 21 Geg 2009
Tr 24 Birz 2009
Don Carlo
Il Grande Inquisitore
Theater Kiel, Kiel
C: Fritzsch;
P: Karasek
Rugs 2008
t 20 Rugs 2008
Fidelio
Rocco
Landestheater, Detmold
C: Wächter;
P: Biganzoli
2008Geg 2009
Pn 16, Kt 14 Geg 2008
14 Geg 2009
Das Rheingold
Fasolt
Landestheater, Detmold
C: Wächter;
P: Metzger
2008Bal 2018
An 01, Sk 01 Bal 2008
01 Bal 2018
Don Carlos
Le Grand Inquisiteur
Staatstheater, Mainz
C: Rückwardt;
P: Boysen
Vas 2008
Kt 28 Vas 2008
Eugen Onegin
Gremin
Theater Ulm, Ulm
C: Drčar;
P: Kaiser
Lapkr 2007
Kt 22, Sk 25, Kt 29 Lapkr 2007
Macbeth
Banquo
Theater Ulm, Ulm
C: Gähres;
P: Kaiser
Rugs-Lapkr 2007
Kt 20, Sk 23, An 25, Pn 28, Sk 30 Rugs 2007
t 06, Tr 10, t 13, t 20, Tr 24, Pn 26 Spal 2007
Pn 02, Tr 07, t 17 Lapkr 2007
Der Freischütz
Kaspar
Theater Ulm, Ulm
C: Gähres;
P: Suschke
Bal-Liep 2007
Kt 19, t 21 Bal 2007
Tr 02, Sk 13, Pn 18, Pn 25 Geg 2007
t 02, Tr 06, Tr 20 Birz 2007
Kt 05, An 10, Pn 13 Liep 2007
L'incoronazione di Poppea
Seneca
Theater Ulm, Ulm
C: Teupke;
P: Kaiser
Lapkr 2006-Bal 2007
Kt 23 Lapkr 2006
04, Sk 11 Kov 2007
t 07 Bal 2007
Die Liebe zu den drei Orangen
König Treff
Theater Ulm, Ulm
C: Držar;
P: Folwill
Lapkr 2006-Bal 2008
t 18 Lapkr 2006
t 02 Gruod 2006
05 Bal 2008
Die Zauberflöte
Sarastro
Theater Bonn
C: Wächter;
P: Rose
Spal 2006-Geg 2007
Sk 29 Spal 2006
Pn 03 Lapkr 2006
13 Saus 2007
Pn 06 Bal 2007
t 12, Tr 16 Geg 2007
Die Walküre
Hunding
Landestheater Detmold
C: Wächer;
P: Metzger
Spal 2006
Kt 19 Spal 2006
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Theater Ulm, Ulm
C: Drčar;
P: Nickler
Rugs 2006
t 23 Rugs 2006
Wozzeck
Doktor
Theater Ulm, Ulm
C: Gähres;
P: Kaiser
Rugs 2006-Kov 2007
Tr 20, Pn 22 Rugs 2006
Sk 08, Pn 13, Sk 15, t 21, Tr 25 Spal 2006
10 Saus 2007
t 10, Sk 25 Vas 2007
Pn 09 Kov 2007
A Midsummer Night's Dream
Squenz
Theater Bonn, Bonn
C: Lischke / Wise;
P: Purcărete
Rugs-Gruod 2006
Sk 10, Tr 13, Kt 21, t 23 Rugs 2006
Sk 01, An 03, t 07, t 14 Spal 2006
t 04, Sk 19, Pn 24 Lapkr 2006
An 26 Gruod 2006
Der Rosenkavalier
Ein Polizeikommissar
Theater Bonn, Bonn
C: Wächter / Lischke;
P: Lievi
Liep 2006
t 15 Liep 2006
Don Giovanni
Il Commendatore
Het Concertgebouw
C: Kort;
P: Dale
Bal-Birz 2006
Sk 02, An 04, t 08, Tr 12, t 22, An 25 Bal 2006
Pr 01, Sk 14, Kt 18, Sk 21, t 27 Geg 2006
Pr 05, Pn 09 Birz 2006
La forza del destino
Padre Guardiano
Konzert Theater Bern, Bern
C: Barbacini / Dinić;
P: Kiljunen
Bal-Birz 2006
Sk 02, An 04, t 08, Tr 12, t 22, An 25 Bal 2006
Pr 01, Sk 14, Kt 18, Sk 21, t 27 Geg 2006
Pr 05, Pn 09 Birz 2006
La forza del destino
Il Marchese di Calatrava
Konzert Theater Bern, Bern
C: Barbacini / Dinić;
P: Kiljunen
Vas-Kov 2006
Pn 03, Sk 05, Tr 15, Pn 17 Vas 2006
Kt 02, t 11, t 25, Tr 29 Kov 2006
Kullervo
Tiera
Konzert Theater Bern, Bern
C: Drewanz;
P: Heinz
Gruod 2005-Geg 2006
Kt 22, Tr 28, Pn 30 Gruod 2005
04, t 14, An 17, t 28, An 31 Saus 2006
An 14, Kt 16, t 18, t 25 Vas 2006
t 04, Pn 17 Kov 2006
An 11, Kt 13, t 15, t 29 Bal 2006
An 02, t 06, Pr 22 Geg 2006
Madama Butterfly
Bonzo
Konzert Theater Bern, Bern
C: Dinić / Cavallaro;
P: Gramss
Lapkr 2005-Saus 2006
Sk 20, An 22, Pr 28, Tr 30 Lapkr 2005
t 10, An 13, t 17, Tr 21, An 27 Gruod 2005
22, An 24 Saus 2006
Mazeppa
Orlik
Konzert Theater Bern, Bern
C: Dinić;
P: Gürbaca
Spal-Gruod 2005
Pn 14 Spal 2005
Tr 30 Lapkr 2005
An 27 Gruod 2005
Rigoletto
Sparafucile
Staatstheater Mainz, Mainz
C: Delamboye;
P: Arlaud
Rugs-Spal 2005
Sk 25, An 27, Pn 30 Rugs 2005
Sk 02, t 08, An 18, t 22, Pn 28, Sk 30 Spal 2005
Il viaggio a Reims
Don Prudenzio
Konzert Theater Bern, Bern
C: Rizzo;
P: Clément
Spal 2004-Vas 2005
An 05, Pn 15, Pn 22 Spal 2004
Sk 21, Sk 28 Lapkr 2004
Pr 20, An 28 Gruod 2004
23 Saus 2005
Pn 18, Sk 20, Sk 27 Vas 2005
Il barbiere di Siviglia
Basilio
Staatstheater Mainz, Mainz
C: Delamboye;
P: Hilbrich
Rugs 2004-Kov 2005
t 18, Pr 20 Rugs 2004
Sk 03, t 09, An 12, Sk 17, Tr 20, Sk 24, t 30 Spal 2004
Tr 17, An 30 Lapkr 2004
Pn 03, Sk 19, Kt 23, Tr 29 Gruod 2004
07 Saus 2005
An 22 Vas 2005
Pn 25 Kov 2005
Der fliegende Holländer
Daland
Staatstheater Mainz, Mainz
C: Rückwardt;
P: Pilz
Geg 2003
Kt 29 Geg 2003
Tosca
Il Sagrestano
Staatstheater Mainz, Mainz
C: Rückwardt;
P: Nicklisch
Lapkr 2002-Geg 2003
Pn 08 Lapkr 2002
21 Saus 2003
Pn 14 Vas 2003
t 08 Kov 2003
Tr 09, Pn 25 Bal 2003
Sk 04, t 10, Sk 11 Geg 2003
Orpheus in der Unterwelt
John Styx
Staatstheater Mainz, Mainz
C: Teupke;
P: Quast
Rugs 2002-Saus 2008
t 21 Rugs 2002
01, An 01 Saus 2004
01 Saus 2008
Don Carlos
Il Grande Inquisitore
Staatstheater, Mainz
C: Rückwardt;
P: Boysen
Liep 2002
Tr 17, t 20, An 23, Pn 26 Liep 2002
Tristan und Isolde
A Steersman
Savonlinna Opera Festival, Savonlinna
C: Segerstam;
P: Stone
Liep 2002
Tr 10, t 13, Kt 18, Pr 22, Kt 25 Liep 2002
Juha
1. tar maker
Savonlinna Opera Festival, Olavinlinna Castle
C: Saraste;
P: Hemánus
Vas-Kov 2002
t 23, Tr 27 Vas 2002
Pn 08, Pn 15, Pr 25, Pn 29 Kov 2002
G
Nikolaus Cusanus/Der gute Engel
Staatstheater Mainz, Mainz
C: Sahler;
P: Delnon
Rugs 2001-Bal 2008
t 15 Rugs 2001
05 Bal 2008
Saul
Geist Samuels
Staatstheater, Mainz
C: Rückwardt;
P: Delnon
Rúni Brattaberg