Operabase
Įžanga
Operabase
+ Professional
+ Pro Artist
Kontaktai Operabase
Spektakliai
* Spektakliai
+ Sezonas 17/18
Festivaliai 2017
Svarbiausi renginiai
Articles
New & Rare
Menininkai
* Menininkai
* Vadybininkai
Dainavimas konkursai
Operos teatrai
* Operos teatrai
Žemėlapiai
Nuomojami spektakliai
Nuoroda
Statistika
Šiandien...
Operos meno raida
Vertimas
en  it  fr  de  
es  pt  nl  cs  
da  et  el  ga  
lv  hu  mt  no  
pl  ru  sl  sk  
fi  sv  ca  eu  
is  ro  bg  
(c)
Creative Commons License
Yves Saelens, tenoras : PRO ARTIST
* Visuomenės svetainė
> Pro Artist Prisijungti

Yves Saelens

Yves Saelens

Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Kov-Bal 2018
21p,24,27,29 Kov 2018
03 Bal 2018
Kinkakuji
Father
Opéra National du Rhin
C: Daniel;
P: Miyamoto,
Gruod 2017
08,10m,12,14,15,17m,19,20,22,23 Gruod 2017
Dialogues des Carmélites
Premier Commissaire
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
C: Altinoglu;
P: Py
Spal 2017-Bal 2018
10c Spal 2017
Impressions de Pelléas
Pelléas
Stadsschouwburg, Leuven

Rugs 2017
23 Rugs 2017
Renard
2. ténor
Cité de la musique, Paris
Amphithéâtre
C: Ward;
Geg 2017
13 Geg 2017
La Traviata
Alfredo Germont
Westrand Cultuurcentrum, Dilbeck
Opera Avanti
C: Bogdanova-Piano;
Kov-Bal 2017
17,19m,21,23,25,28,30,31 Kov 2017
The Cunning Little Vixen
Pásek
La Monnaie/De Munt, Bruxelles, Palais de la Monnaie
C: Manacorda;
P: Coppens
Vas 2017
25c,28c Vas 2017
Pénélope
Ulysse
La Monnaie/De Munt, Bruxelles, Paleis voor Schone Kunsten
C: Plasson;
Vas 2017
25c,28c Vas 2017
Pénélope
Léodès
La Monnaie/De Munt, Bruxelles, Paleis voor Schone Kunsten
C: Plasson;
Lapkr 2016
27m!,29 Lapkr 2016
Kátia Kabanová
Tichon
Opéra Grand Avignon
C: Kocsár;
P: Duffaut
Geg 2016
05,08m,10,12,15m,17,19 Geg 2016
Mitridate, re di Ponto
Arbate
La Monnaie/De Munt, Bruxelles, Palais de la Monnaie
C: Rousset;
P: Clarac, Deloeuil
Vas-Bal 2016
11 Vas 2016
18 Geg 2016
24 Bal 2016
Médée
Jason
Nationaltheater Mannheim
C: Gergov;
P: Freyer
Saus 2016
25 Saus 2016
Symphony 9
Tenor
Opera Australia, Sydney, Opera House
Concert Hall
C: Immerseel;
Lapkr 2015
12! Lapkr 2015
Antigona
No role
Opera Trionfo, Lelystad, Theater Agora
C: Montgomery;
P: Visser
Spal 2015-Saus 2016
30 Spal 2015
08 Lapkr 2015
14 Saus 2016
La Damnation de Faust
Faust
Nationaltheater Mannheim
C: Seidlmeier;
P: Barkhatov
Spal-Lapkr 2015
18 Spal 2015
La traviata
Alfredo Germont
Opera Avanti

P: Segers,
Geg-Birz 2015
31! Geg 2015
01,03,06,08,10,12,13 Birz 2015
An unserem Fluss
Schatz/2. Big Uncle
Oper Frankfurt, Bockenheimer Depot
C: Zierer;
P: Tetzel
Bal-Birz 2015
17!,24,28 Bal 2015
07,14 Geg 2015
10,21m Birz 2015
La Damnation de Faust
Faust
Nationaltheater Mannheim
C: Seidlmeier;
P: Barkhatov
Saus 2015
17,18m Saus 2015
Don Giovanni
Don Ottavio
HET Symfonieorkest
C: Vriend;
P: Buchmann,
Gruod 2014
19c,21c Gruod 2014
L'enfance du Christ
Le récitant/Centurion
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Grande Salle
C: Morlot;
Gruod 2014
05c Gruod 2014
L'enfance du Christ
Le récitant/Centurion
Opéra Grand Avignon
C: Jean;
Spal 2014
26c Spal 2014
War Requiem
Tenor
Tiroler Landestheater, Innsbruck
C: Büchler;
Liep 2014
22c Liep 2014
Caterina Cornaro
Strozzi
Festival de Radio France et Montpellier, Le Corum
Opéra Berlioz
C: Carignani;
Birz 2014
15c,19c Birz 2014
Die Liebe der Danae
Könige
Oper Frankfurt, Opernhaus
C: Weigle;
Birz 2014
11c Birz 2014
Die Liebe der Danae
2. König
Oper Frankfurt, Garmisch-Partenkirchen, Olympia-Eissport-Zentrum
Alpspitzhalle
C: Weigle;
Kov-Bal 2014
21,23m Kov 2014
Johannes-Passion
Tenor
Nederlandse Reisopera

P: Duesing,
Saus-Vas 2014
11,18,24 Saus 2014
01,07 Vas 2014
The Tempest
Ferdinand
Oper Frankfurt, Opernhaus
C: Edwards;
P: Warner
Lapkr 2013
06,08,10m Lapkr 2013
Don Giovanni
Don Ottavio
Opéra de Reims
C: Ossonce;
P: Tomas
Spal 2013
11!,13m,15 Spal 2013
Don Giovanni
Don Ottavio
Opéra de Tours, Grand Théâtre de Tours
C: Ossonce;
P: Tomas
Liep 2013
24c Liep 2013
La Vivandiere
André
Festival de Radio France et Montpellier, Le Corum
Opéra Berlioz
C: Davin;
Bal 2013
12 Bal 2013
Concert
ténor
Cité de la musique, Paris
Salle des concerts
C: Montovani;
Kov-Bal 2013
29,31 Kov 2013
02 Bal 2013
Wozzeck
Tambourmajor
Opéra de Rouen Haute-Normandie
C: Roullier;
P: Larroche
Kov 2013
05,07 Kov 2013
Wozzeck
Le Tambour-major
Opéra de Limoges, Opéra-Théâtre
C: Roullier;
P: Larroche
Vas 2013
08,10m Vas 2013
Wozzeck
Le Tambour Major
Opéra de Reims
C: Roullier;
P: Larroche
Saus 2013
27m,29 Saus 2013
Wozzeck
Le Tambour-Major
Opéra Grand Avignon
C: Roullier;
P: Larroche
Spal 2012
20Pc Spal 2012
Andreas weent
Shoko
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam, Concertgebouw
C: Schønwandt;
Rugs 2012
22 Rugs 2012
Das Lied von der Erde
tenor
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam, Concertgebouw

Rugs 2012
18 Rugs 2012
Das Lied von der Erde
tenor
Operadagen Rotterdam, De Doelen

Liep 2012
21c Liep 2012
Thérèse
Un officier
Festival de Radio France et Montpellier, Le Corum
C: Altinoglu;
Kov-Birz 2012
17 Kov 2012
08 Birz 2012
Alkestis
Admetos
Oper Leipzig, Opernhaus
C: Bramall;
P: Konwitschny
Kov 2012
16,18,20 Kov 2012
Idomeneo
Idomeneo
Opéra de Tours, Grand Théâtre de Tours
C: Ossonce;
P: Garichot
Saus-Vas 2012
24!,26,28,31 Saus 2012
02,03,05,07,08,10,11 Vas 2012
Salome
Juden
La Monnaie/De Munt
C: Rizzi;
P: Joosten
Gruod 2011
09!,11m,13,14,15,16,17,18m,20,21,22,23,27,28,29 Gruod 2011
Cendrillon
Le Doyen
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
C: Altinoglu / Jean;
P: Pelly
Spal-Lapkr 2011
22!,23m,25,26,28,29 Spal 2011
02,04,06m Lapkr 2011
Oedipe
Laios
La Monnaie/De Munt
C: Hussain;
P: Ollé, Carrasco
Geg 2011
21,22 Geg 2011
Das Lied von der Erde
tenor
Operadagen Rotterdam, Schiecentrale

P: Leeuw
Bal 2011
02!,03m Bal 2011
Johannes-Passion
Tenor
Nederlandse Reisopera
C: Pichon;
P: Duesing,
Vas 2011
02!,09,12,15,18,24,27m Vas 2011
Legende
Festus/Frits
De Nationale Opera, Amsterdam
C: Leeuw;
Gruod 2010-Saus 2011
11,30 Gruod 2010
07 Saus 2011
Don Giovanni
Don Ottavio
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar, Weimar
C: Mazzola / Bender;
P: Wiegand, Steier
Lapkr-Gruod 2010
13,21 Lapkr 2010
Alceste
Admetos
Oper Leipzig, Leipzig
C: Carignani;
P: Konwitschny
Spal 2010
15,16 Spal 2010
Mahagonny Songspiel
Charlie
Theater an der Wien, Wien
C: Kobéra;
P: Deschamps
Spal 2010
15,16 Spal 2010
Die sieben Todsünden
No role
Theater an der Wien, Wien
C: Kobéra;
P: Deschamps
Rugs 2010-Birz 2011
05 Rugs 2010
28 Spal 2010
28 Gruod 2010
27 Vas 2011
04 Birz 2011
Die Zauberflöte
Tamino
Oper Leipzig, Leipzig
C: Lacey / Gähres;
P: Nürnberger
Liep 2010
14c Liep 2010
Wuthering Heights
Linton
Festival de Radio France et Montpellier, Opéra Berlioz
C: Altinoglu;
Bal-Birz 2010
17!,29 Bal 2010
06,14,28 Geg 2010
18 Birz 2010
Alceste
Admetos
Oper Leipzig, Leipzig
C: Stockhammer / Petrou;
P: Konwitschny
Gruod 2009
23 Gruod 2009
Opera anthology
Ménélas
La Monnaie/De Munt, Luxembourg
C: Davin;
Gruod 2009
17c,19c Gruod 2009
Opera anthology
Ménélas
La Monnaie/De Munt
C: Davin;
Spal 2009
09,11m,13 Spal 2009
La Clémence de Titus
Tito
Opéra de Tours, Tours
C: Ossonce;
P: Garichot
Rugs 2009-Geg 2010
19,25 Rugs 2009
03,23 Spal 2009
08 Lapkr 2009
25 Gruod 2009
17m Saus 2010
08 Bal 2010
12 Geg 2010
Don Giovanni
Don Ottavio
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar, Weimar
C: Mazzola;
P: Wiegand
Rugs 2009
12!,14 Rugs 2009
Les sept peches capitaux
ténor
Théâtre des Champs-Elysées, Paris
C: Rhorer;
P: Deschamps
Rugs 2009
12!,14 Rugs 2009
Mahagonny Songspiel
ténor
Théâtre des Champs-Elysées, Paris
C: Rhorer;
P: Deschamps
Liep 2009
31c Liep 2009
Friederike
Lenz
Festival de Radio France et Montpellier, Le Corum
Opéra Berlioz
C: Foster;
Geg-Birz 2009
21!,24m Geg 2009
01,06,11,26 Birz 2009
Don Giovanni
Don Ottavio
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar, Weimar
C: Mazzola;
P: Wiegand, Steier
Kov-Bal 2009
17,23,29m Kov 2009
03,08,14,18 Bal 2009
Die Meistersinger von Nürnberg
Kunz Vogelgesang
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
C: Weigle;
P: Guth
Vas 2009
01Pm,03,05 Vas 2009
Affaire étrangère
Le chef de la Garde
Opéra National de Montpellier, Opéra Comédie
C: Jean;
P: Mitou
Lapkr 2008
23!,26,28,30 Lapkr 2008
The Rape of Lucretia
Male chorus
Opera Vlaanderen
C: Howarth;
P: Wagner
Lapkr 2008
07!,09,12,14,16,18 Lapkr 2008
The Rape of Lucretia
Male chorus
Opera Vlaanderen
C: Howarth;
P: Wagner
Spal 2008
04c Spal 2008
L'Heure espagnole
Gonzalve
Cité de la musique
C: Casadesus;
Rugs 2008
27c Rugs 2008
La chute de la maison Usher
tenor
NTR ZaterdagMatinee
C: Bakels;
Liep 2008
23P Liep 2008
La Esmeralda
Clopin
Festival de Radio France et Montpellier, Le Corum
Opéra Berlioz
C: Foster;
Liep 2008
05!,07,09,11,13,15 Liep 2008
L'infedeltà delusa
Filippo
Festival d'Aix en Provence, Aix-en-Provence, Hôtel Maynier d'Oppède
C: Rhorer;
P: Brunel
Geg 2008
02,04,10,21,31 Geg 2008
La traviata
Alfredo Germont
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Keil;
P: Corti, Tichonov
Bal 2008
16c,22c Bal 2008
Elisabetta, regina d'Inghilterra
Guglielmo
La Monnaie/De Munt
C: Reynolds;
Kov 2008
08cm Kov 2008
Lucia di Lammermoor
Normanno
NTR ZaterdagMatinee
C: Montgomery;
Saus-Vas 2008
17,19,22,24m Vas 2008
La Strada
Il Matto
Opera Vlaanderen
C: Kessels;
P: Koeken,
Saus-Vas 2008
29P Saus 2008
01,03m,05,09 Vas 2008
La Strada
Il Matto
Opera Vlaanderen
C: Kessels;
P: Koeken,
Gruod 2007
05,09m,11,14,16m,20,22 Gruod 2007
Werther
Schmidt
La Monnaie/De Munt
C: Ono;
P: Joosten
Gruod 2007
04,07,12,15,18,21,23m Gruod 2007
Werther
Schmidt
La Monnaie/De Munt
C: Ono;
P: Joosten
Spal-Lapkr 2007
27 Spal 2007
02,10,17,22 Lapkr 2007
Eine florentinische Tragödie
Guido Bardi
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Layer;
P: Samel
Rugs 2007
16!m,18,21,23m Rugs 2007
Die Zauberflöte
Monostatos
Opéra National de Montpellier, Le Corum
Opéra Berlioz
C: Niquet;
P: Scarpitta
Birz 2007
08,09,10m,12,13,14,15,16,17m,19 Birz 2007
Die Zauberflöte
Monostatos
La Monnaie/De Munt
C: Maxim;
P: Kentridge
Bal-Geg 2007
20,22,29 Bal 2007
13,19 Geg 2007
Jenůfa
Stewa
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Arming;
P: Knabe
Kov 2007
25m,27,29 Kov 2007
Jenůfa
No role
Théâtres de la Ville de Luxembourg, Grand Théâtre
Grande Salle
C: Layer;
P: Carsen, Lamont
Vas 2007
09P,11m,13,14 Vas 2007
L'Uomo dal Fiore in Bocca
un pacifico avventore
La Monnaie/De Munt
C: Davin;
P: Dussenne
Vas 2007
09!,11m,13,14 Vas 2007
Monsieur Choufleuri restera chez lui le ...
Chrysodule Babylas
La Monnaie/De Munt
C: Davin;
P: Dussenne
Lapkr-Gruod 2006
09,18,23 Lapkr 2006
01,15 Gruod 2006
La clemenza di Tito
Tito
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Nielsen;
P: Loy
Geg 2006
19,21m,23,25,27 Geg 2006
Così fan tutte
Ferrando
Opéra Royal de Wallonie
C: Fogliani;
P: Sireuil,
Kov 2006
24,26,28 Kov 2006
La flûte enchantée
Tamino
Théâtre de Caen, Caen
C: Verrot;
P: Kentridge
Kov-Bal 2006
03,23 Kov 2006
01,07,13,15,17 Bal 2006
Il viaggio a Reims
Il Cavalier Belfiore
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Böer;
P: Duesing
Vas-Kov 2006
28 Vas 2006
02,04,06,08,10,12m,14 Kov 2006
La flûte enchantée
Monostatos
Opéra de Lille, Lille
C: Verrot;
P: Kentridge
Rugs 2005
01,02,04m,06,07 Rugs 2005
Die Zauberflöte
Monostatos
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
C: Maxim;
P: Kentridge
Birz -Liep 2005
19!,25,27,29 Birz 2005
01,06,08,13,16 Liep 2005
Jenůfa
Steva Buryja
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Lü;
P: Knabe
Bal-Geg 2005
26,27,28,29,30 Bal 2005
03,04,06,07m,08m,10,11,12 Liep 2005
Die Zauberflöte
Monostatos
La Monnaie/De Munt
C: Jacobs / Maxim;
P: Kentridge
Gruod 2004
05!,09,11,16,18,22,26,29,31 Gruod 2004
Il viaggio a Reims
Il Cavalier Belfiore
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Barbacini;
P: Duesing
Rugs-Spal 2004
09,11,18,26,30 Rugs 2004
03 Spal 2004
Lulu
Alwa
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Debus;
P: Jones, Miskimmon
Rugpj 2004
13,14,16 Rugpj 2004
Eliogabalo
No role
Innsbrucker Festwochen der Alten Musik, Tiroler Landestheater
C: Jacobs;
P: Boussard
Bal-Geg 2004
27!,29,30 Bal 2004
,,,,,,
Eliogabalo
Lenia
La Monnaie/De Munt
C: Jacobs;
P: Boussard
Bal 2004
22,24,25 Bal 2004
Madame Butterfly
Pinkerton
Théâtre de Caen, Caen
C: Ossonce;
P: Garichot
Kov 2004
07,12,14,19,21,27 Kov 2004
Der Schatzgräber
Der Narr
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Alber;
P: Alden
Vas-Kov 2004
03,05,07,10,13,15m Vas 2004
Kát'a Kabanová
Ván'a Kudrjas
Opera Vlaanderen
C: Layer;
P: Carsen,
Spal-Lapkr 2003
21!,22,24,26m,28,29,31 Spal 2003
,,,,
Le Roi Arthus
Lyonnel
La Monnaie/De Munt
C: Callegari;
P: Jocelyn
Birz -Liep 2003
15!,17,22,25,27,29 Birz 2003
02,04,06 Liep 2003
L'isola disabitata
Gernando
Oper Frankfurt, Bockenheimer Depot
C: Böer;
P: Bernardi
Bal-Geg 2003
19 Bal 2003
03,09,11,15,17 Geg 2003
Così fan tutte
Ferrando
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Debus;
P: Ritzel
Kov 2003
07,09,12,14,16 Kov 2003
La Capricciosa corretta
Lelio
Les Talens Lyriques, Madrid
C: Rousset;
P: Letteriis
Saus 2003
07,09,10,12m Saus 2003
La Capricciosa corretta
Lelio
Les Talens Lyriques, Bordeaux
C: Rousset;
P: Letteriis
Gruod 2002
08m,11,13,15m,17 Gruod 2002
La Capricciosa corretta
Lelio
Les Talens Lyriques, Lausanne
C: Rousset;
P: Letteriis
Rugpj-Rugs 2002
31 Rugpj 2002
05,19,21,28 Rugs 2002
Salome
Narraboth
Oper Frankfurt, Frankfurt
C: Weigle;
P: Nel, Hilbe
Birz 2002
21,24,27,30m Birz 2002
Lucie de Lammermoor
Gilbert
Opéra National de Lyon, Paris
C: Pidò;
P: Caurier, Leiser
Kov-Bal 2002
11!,14m,17,20,23 Bal 2002
Die Meistersinger von Nürnberg
David
Opera Vlaanderen
C: Layer;
P: Mielitz,
Saus 2002
07,10,13m,16,19,22 Saus 2002
Lucie de Lammermoor
Gilbert
Opéra de Lyon, Lyon
C: Pidò;
P: Caurier, Leiser
Rugs 2001
12!,13,14,16m,18,19,21,23m,25,26 Rugs 2001
L'Heure espagnole
Gonzalve
La Monnaie/De Munt
C: Viotti;
P: Sireuil
Rugpj 2001
11,14 Rugpj 2001
Don Carlo
Un araldo reale
Chorégies d'Orange, Orange
C: Steinberg;
P: Roubaud
Vas-Kov 2001
25!,28 Vas 2001
,,
Salome
Narraboth
Opera Vlaanderen, Gent, Schouwburg
C: Zanetti;
P: Marelli
Vas-Kov 2001
04!,07,10,13,16,18m Vas 2001
Salome
Narraboth
Opera Vlaanderen
C: Zanetti;
P: Marelli,
Lapkr-Gruod 2000
21,22,23,24,28,30 Lapkr 2000
,,,,
Orphée aux enfers
Aristée/Pluton
Opéra de Lyon, Lyon
C: Minkowski / Rouland;
P: Laurent
Kov 2000
16,17 Kov 2000
Béatrice et Bénédict
Bénédict
Théâtre de Caen, Caen
C: Ossonce;
P: Constant
Vas 2000
11,13m,15,17,18 Vas 2000
Béatrice et Bénédict
Bénédict
Opéra national de Lorraine, Nancy
C: Ossonce;
P: Constant
Gruod 1999
26c,27c,29c Gruod 1999
Die lustige Witwe
Camille
Opéra de Lille, Lille
C: Casadesus;
Lapkr-Gruod 1999
20! Lapkr 1999
Così fan tutte
Ferrando
Opera Zuid

P: Wright,
Liep-Rugpj 1999
31 Liep 1999
03 Rugpj 1999
Norma
Flavio
Chorégies d'Orange, Orange
C: Pidò;
P: Roubaud
Bal-Geg 1999
20,22,23,25m,27,28,30, Bal 1113
Geg 1113
Orphée aux enfers
Pluton/Aristée
La Monnaie/De Munt
C: Stringer;
P: Wernicke
Vas 1999
26,28m Vas 1999
Buoso's Ghost
Rinuccio
Indianapolis Opera
C: Caraher;
Vas 1999
26,28m Vas 1999
Gianni Schicchi
Rinuccio
Indianapolis Opera
C: Caraher;
Spal 1998
12,15,17,20,23 Spal 1998
Così fan tutte
Ferrando
Glyndebourne Touring Opera
C: Langrée;
P: Vick
Bal 1998
22,24,26m Bal 1998
The Magic Flute
Tamino
The Juilliard School
C: Behr;
P: Rader-Shieber
Lapkr-Gruod 1997
26,28,30m Lapkr 1997
02 Gruod 1997
Billy Budd
Squeak
Opera Vlaanderen
C: Howarth;
P: Decker
Lapkr 1997
09,11m,13,15,18 Lapkr 1997
Billy Budd
Squeak
Opera Vlaanderen
C: Howarth;
P: Decker
Yves Saelens